2733
2739
عنوان

دوستای گلم امروز روز زیارت امام رضاست

| مشاهده متن کامل بحث + 908 بازدید | 176 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم❤

سلام خواهرگلم برای حاجت روایی شما 14 صلوات فرستادم ..ولی هرچه تگتون کردم درتاپیک یکی ازدوستان  تگ نشدید چراگلم؟؟؟

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆
2728
سلام خواهرگلم برای حاجت روایی شما 14 صلوات فرستادم ..ولی هرچه تگتون کردم درتاپیک یکی ازدوستان   ...

نمیدونم عزیز دلم

خیلیییی ازت ممنونم گلم😘🌻

امیدوارم توهم به هرچی میخوای برسی🙏

کاربری برای دونفر می باشد😌
ممنونم خواهش میکنم دعامون کن🥺 من خیلی شهید هادی رو دوست دارم عکستون رو که دیدم آرامش گرفتم یکم❤ خ ...

سلام خواهرگلم خوبید مثل اینکه کاربری تون تگ نمیشه.امروز نی نی یار3تاپیک زده بود که هرکی مشکل تگ کردن داردبیاد بگند مشکل شون درست کنم.من لینک تاپیک نی نی یار رو تاپیک آخری خودم گذاشتم خواستید براش کامنت بگذارید تادرست کنند الان تاپیک نی نی یار بسته هست از صبح بود دوباره فردا صبح تاپیک باز میشه براش کامنت بگذار تا اسم کاربریتون تگ بشه..انشاءالله 

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆
سلام گلم منو تگ کردید و تگ نشدم؟

بله تگ کردم تگ نشدید گفتم شماهم درتاپیک نی نی یار3 کامنت بگذار ید تا مشکل تگ کردن کاربری تون درست بشه..لینک تاپیک نی نی یار 3در تاپیک آخرم گذاشتم فردا صبح یک سر به این تاپیک بزن تا حتما مشکلتون درست بشه...یاعلی

2740