2737
2734
عنوان

خانومای بالا ۴۰ سال میشه یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1312 بازدید | 85 پست

[QUOTE=145951064]من 40 سالمه دارم به بچه سوم فکرمیکنم بعداحساس میکنم تازه فهمیدم باید چجوری زندگی کنم و چه چیزهایی با ...[QUOعزیزم اگر ممکنه لطفا یکم بیشتر توضیح بده متوجه چه چیزهایی شدی و چه چیزی اولویت باشه تا ما هم استفاده کنیم 

منم 33سال دارم دخترم دو سالش 

حس میکنم تو این سن خیلی پخته تر شدم اوایل ازداوج به هر چیزی واکنش نشون میدادم الان اصلن برام مهم نیس...واقعادوست دارم این حالم رو...ولی خیلی کارا اشتباه کردم مثل استارتر عاشق معلمی بودم ادامه ندادم...رشته حقوق خوندم چهارسال سال 85...ولی هیچی...الان خانه دارم ..الکی عمرم هدر رف...میتونستم رشته دیگه بخونم ک نکردم و پشیمون...ولی بازم دیر نیس دوست دارم خیاطی ارایشکری  اشپزی..😀 ادامه میدم من میتوانم

من فقط عاشق اینم عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم که به جای تو بمیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
معلمی دوست دارم ولی فک نکنم بشه دیگه

برای خودت کار کن

من یه عالمه درس خوندم و تلاش کردم

آخرش شدم یه کارمند 

اگه آرایشگر میشدم الان حقوق یه ماهمو توی چند روز درآمد داشتم

برای خودت کار کن من یه عالمه درس خوندم و تلاش کردم آخرش شدم یه کارمند  اگه آرایشگر میشدم الا ...

دخترم کوچیکه بزرگتر بشع ان شالله خیلی دوست دارم

خدا کمکم کنه بتونم 

مهمترین نتیجه ی عمر و زندگی آدم یه بچه ی خوبه  موفق باشی عزیزم

همچنین شما گلم امیدوارم به ارزوهای قشنگت برسی

2738

انقد از بچه گفتین منم دلم بچه خواس. من جدا شدم ولی دلم میخاد دوباره ازدواج کنم بیشتر بخاطر بچه .‌41 سالمه من برعکس بعضی دوستان از این سنم راضی نیستم نگرانم فک کنم بحران ۴۰ سالگیه دهه چهل رو دوسندارم . پرستارم درمانگام ولی دلم میخاس پزشکی قبول میشدم خودم زدم پرستاری که اشتبا کردم  یه حسراتی آدم تو زندگی داره ولی فک میکنم قرار نیس آدما ب همه خاسته هاشون برسن شاید مصلحت باشه