2733
2734
عنوان

شوهراحمقم

| مشاهده متن کامل بحث + 1367 بازدید | 93 پست
عزیزم اولا ک من روم نمیشه زنگشون بزنم اگرهم بزنم شوهرم میاد منو جرمیده فقط ب یه دخالت نکن اکتفا نمیک ...

اصلا با خانواده شوهرت درنیفت. برات خیلی بد میشه. نتنها از چشم اونا بلکه از چشم شوهرتم میفتی. فک کن زنداداشت بیاد همچین کاری کنه خودت ازش بدت نمیاد؟ یکم صبر داشته باش. بالاخره شوهرت مجبور میشه خودش برا خرج خونه ی کاری بکنه. میره ب باباش میگه بابا پول لازمم و بحثشو پیش میکشه. 

بعدم خودت برو برا شوهرت کارتخوان بخر بزاره تو مغازه. به شوهرتم بگو حداقل نصفشو تو کارتخوان خودتون بکشه ک خرجتون دربیاد

در تاریخ 9/9/99بزرگترین آرزوی زندگیم اتفاق افتاد💞💌🤲
لیست خرید هاتو با تاریخ ، پیامک‌کن براش ک نتونه زیرش بزنه. با هر چی داری تو خونه غده درست کن. مثلا ...

نمیخوره ک الکی زحمتای من میمونه وسط الان پاشم براش نخود بپزم؟بیاد برداره با قابلمه پرت کنه وسط خونه😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرمن خیلی ادم عصبی هست من سکوتم کنم یجور دیگه ناراحتم میکنه میگه حق نداری ساکت باشی انقدر ک من بخ ...

همین که سکوت میکنی شوهرت بیشتر به حق بودن تو پی میبره برای همین حرصصص میخوره تو کار درستی میکنی نمیشه جلوی مردا در اومد وگرنه امکان داره خیلی چیزا پیش بیاد اعصاب که ندارن

آخر شوهرت باید خودپرداز بگیره و بدون هیچ خجالتی باید کارت طرف رو توی دستگاه خودش بکشه

چند وقته؟ شاید قرار باشه ماهانه حساب کنند حتما پدرشوهرت فکری به حال شما کرده 

2731