2726
عنوان

شوهراحمقم

1367 بازدید | 93 پست

خانواده ی شوهرم از یه شهر دیگه هستن ۱۵ سال هست ک اینجا ینی تبریز زندگی میکنن ۵ ۶ ماهه عروسی کردیم.کار شوهرو پدرشوهرم صافکاریه پدرشوهرم یک ماه پیش مغازشو جم کرد اومد مغازه ی شوهرم و اون یکی پسرش ک اصلا بلد نیست کارو اونم اورده باخودش بدبختی ک مغازه ی شوهرم کارتخوان نداره ولی پدرشوهرم اورده مال خودشو الان هرچی کاربشه چ خودش چ شوهرمن میره تو حساب اینا و نمیدن جالبم اینجاست ک شوهرم گفت بابا زیاد مغازه نمیاد دیگه فقط سرمیزنه میره...الان ما ۲۰ روزه هیچی واسه خونه نخریدیم اجاره و قسط داریم...خیلی ناراحتم شوهرمم بیشتراز قبل داره کارمیکنه ولی هیچی 😔شوهرم بمن نمیگه ک میره تو حساب پدرش کلا هیچی نمیگه ولی ادم میبینه دیگه کارتا و جیبش خالیه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عه عه عه دقیقا شوهر منه

بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود داغ تو دارد این دلم جای دگر نمیشود 🤗 عزیزی که امضامو خوندی میشه یه صلوات برام بفرستی بعد لایک کنی تا منم برات صلوات بفرستم 😊؟ خدایا تو می دانی آنچه من نمی دانم و من نمی دانم آنچه تو می دانی پس با حکمتت زندگی ام را سامان ده …الهی آمین

خب شوهرت حتما میدونه داره چیکار میکنه... ازش بپرس

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

خودت برو دنبال کارهای کارتخوان و بزار تو مغازه !!  چند ساعت بیشتر وقت نمی بره!!  به جای این همه حرص خوردن!!

اصلا دیگه کسی پول نقد نمی ده!!!

دقیقا کی و کجا بود که زندگیت از اون چیزی که میخواستی بشه فاصله گرفت

کارت خوان بگیرین.

شوهرت خودش اهمیت نمی‌ده

شما حرصشو نخور. مجبوره که این کارو درست کنه

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 
خودشون با هم کنار میان تو هیجی نگو که آدم بده میشی

عزیزم من تو خونشم میگم ۲۰ روزه همه چیه خونه تموم شده ولی هیچی نخریده.من چیزی بش نمیگم اصلا نمیدونم باید چیکار کنم

2706