2737
2734
عنوان

با همچین آدمی میشه زندگی کرد؟با تجربه ها لطفا کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 439 بازدید | 28 پست
ما یکی از فامیلامون همینجوری بود داستانشون تنها مشکلشون موقع عروسی بود که خانواده پسره گفتن باید مو ...

خوب در اینجور موارد من دیدم دو نوع مراسم میگیرن.

در ضمن فکر کنم استارتر مشکلش ارتباط با خانواده همسر باشه ک در این صورت ، شاید شما از کیفیت روابط اونا با خانواده پسره اطلاع نداشته باشین‌

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شرایطت فکر کنم مثل منه.ما نه ساله ازدواج کردیم.من ۲۶ سالمه و همسرم ۲۹. خانوادشون بشدت مذهبی.خانواده ...

خانوادش اذیتتون نکردن؟

نظر خانواده خودتون چی بود؟خانواده من خیلی راضی نیستن

2738

ببین چقدر حرف خانواده ش برو داره پیش همسرت. من اینکارو کردم ولی با این اطمینان که کسی اجازه اظهارنظر نداره در مورد زندگی شخصی ما. اگه پسر وابسته و اهل خاله بازیه اصلا کار درستی نیست.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
خوب در اینجور موارد من دیدم دو نوع مراسم میگیرن. در ضمن فکر کنم استارتر مشکلش ارتباط با خانواده همس ...

پسره دو شب قبل عروسی ارکستر اورد باغ همراه با دوستاش و فامیلای عروس تا صبح خلاصه برنامه بود دو شب بعدش مادر پسره یه قیافه ای گرفته بود🤣🤣🤣

ددباره ارنباطشونم خانواده پسره خیلی خیلی خشکن مادر پسره خیلی عبوسه یه لبخندم نمیزنه😐دختره هم زیاد باهاشون نمیپره 

پسره دو شب قبل عروسی ارکستر اورد باغ همراه با دوستاش و فامیلای عروس تا صبح خلاصه برنامه بود دو شب بع ...

اگر کلا عبوسه و لبخندم نمیزنه اون دیگه فک کنم ذات و شخصیتشه.

ب اینکه عروسش کیه فک نمیکنم مرتبط باشه.خخخخ

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
ما یکی از فامیلامون همینجوری بود داستانشون تنها مشکلشون موقع عروسی بود که خانواده پسره گفتن باید مو ...

عروسی دختر عموی منم اینجوری بود، عروس و داماد روزه بودن گفتن تا افطار نکنن نمیان، وسط تابستون اذانم ساعت 9، بعد گفتن نماز بخونن بیان، تا اومدن شد 9 و نیم بعد هم شام و تمام بدون موسیقی و حتی مولودی 

ولی من یه دخترعمو دیگه دارم خیلی خیلی شیطونه، با خودش کاغذ و خودکار  آورده بود دور میز همه اسم فامیل  بازی میکردیم، یعنی اینقدر خندیدیم و خوش گذشت که حد نداره، فقط عروس و داماد که اومد خراب شد مجلس 😂

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
خانوادش اذیتتون نکردن؟ نظر خانواده خودتون چی بود؟خانواده من خیلی راضی نیستن

خب ببین قطعا تو چنین شرایطی مشکل بوجود میاد.من و همسرم دوست بودیم و با اگاهیه کامل نسبت به این موضوع جلو رفتیم.خانوادم بدلیل خیلییییی مذهبی بودن خانوادش کاملا مخالف بودن(در حدی مذهبی هستن که اگر جاری هام بخان برن بیرون حتما باید صورتاشونو با دستمال مرطوب پاک کنن)

اما همسرم کلا تو یه دنیای دیگه بود.به هیچ وجه اهل قلیون و مشروب و اینا نیست ولی کلا به روسری و چادر و مانتو اعتقادی نداره.

همسرم سنش خیلیییی کم بود اما خب تو جلسه اخره خواستگاری وقتی مادرهمسرم گفتن باید الهام حتما وقتی سمت ما میاد چادر سرش کنه،همسرم بلافاصله گفتن شما مادری احترامت واجب اما من به هیچ عنوان اجازه نمیدم تو این چیزا دخالت کنین.و همونجا بود که خانوادمم راضی شدن و مطمعن شدن ادم مستقلی هست.

لا حول و لا قوة الی بالله علی العظیم
از اینگه حرف درارن و اختلاف عقیده هامون باعث دعوا بشه خیلی میترسم

آخه تقریبا منم این شرایط و دارم 

خانواده شوهرم خیلی مذهبین ولی آدمای بسته ای نیستن 

ولی کلا کارایی که با شوهرم انجام میدیمو هیچ وقت بهشون نمیگیم و طوری رفتار میکنیم که انگار ماهم مثل خودتون یک ولی کار خودمونو میکنیم تا ما رو نمیبینن

خدايا آن ده ,كه آن به