2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانومه چند روز پیش تاپیک زد گفت موهاش داغون شده از این محلول استفاده کرده

واقعا راست گفتی؟ کی بود نگفت چند وقت استفاده کرده آخه چیز بدی توش نیست حنا و روغن زیتون و نارگیل بد نیستن

با دین یا بدون دین ،انسان های خوب ،کار های خوب می کنند و انسان های بد ،کار های بد.....اما برای اینکه انسان با ظاهر خوب بتواند کار های بد بکند ...... قطعا به دین نیاز دارد......!
2728
کدوم خانوم ؟ میشه بفرستی لینکشو

بذار ببینم میتونم پیداش کنم.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
همون شیوانا دیگ

اخه من فقط یه دس  دستورالعمل واسه مو تو نی نی سایت دیدم که با حنا بود و دوتا چیز دیگه ک یادم نیس 

حالا اینکه اسم کاربر چی بود یا عنوان محلول یادم نیس 

همونی که من فک میکنم؟

2740
من اسم کاربریش یادم نیست ولی یادمه گفت موهام خیلی بد شده 

آخه من دارم میزنم یه روز درمیون تا حالا چیز بدی ندیدم

با دین یا بدون دین ،انسان های خوب ،کار های خوب می کنند و انسان های بد ،کار های بد.....اما برای اینکه انسان با ظاهر خوب بتواند کار های بد بکند ...... قطعا به دین نیاز دارد......!
ممنون عزیزم 😘

اونو پیدا نکردم ولی یه سر برو اینجا

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
آخه من دارم میزنم یه روز درمیون تا حالا چیز بدی ندیدم

من اطلاعی ندارم خوبه یا بده فقط چون اون خانوم ناراضی بودوظیفه خودم دونستم بگم. شما سرچ کنی عنوان  ناراضی از شیوانا نی نی سایت چندتا تاپیک میاد بالا

حتی چندتا کاربر گفتند ک خودش گفته دستورالعملش اشتباه بوده

من اطلاعی ندارم خوبه یا بده فقط چون اون خانوم ناراضی بودوظیفه خودم دونستم بگم. شما سرچ کنی عنوان &nb ...

ممنون عزیزم

شیوانا  اون چیزی رو ک برا پوست گفته بود تپل و خئشکل میکنه و چروکارو از بین میبره... زنجفیل .... کاملن اشتباه بود.. صورتو نازک میکنه... صورت لک میاره. لاغر میکنه بد تر... میسوزونه صورتو .  اصلن استفاده نکنید .... ولی سفیده تخم مرغ ک گفته بود خوبه استفاده کنید.