2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم برو بشین قشنگ فک کن ببین موقع حرف زدن با پسر چیا گفتی چون وقتی میرن تازه میشینن به تک تک حرفایی ک زدی فک میکنن😂مثلا من یکی اومد خواستگاریم پسر برگشت گفت نظرت در مورد کار چیه؟دوس داری بعد ازدواج بری سرکار؟منم گفتم نه چه معنی داره بخوام برم سرکار شوهرم وظیفه داره منو تامین کنه واسه چی برم سرکار پیری زودرس بگیرم جای اینکه برم سرکار میرم باشگاه ورزشی میرم کلاسای هنری....اینا رفتن دیگه زنگ هم نزدن بعدا به گوشمون رسید پسر گفته این دختر از اوناس ک من صبح تا شب هم کار کنم نمیتونم تامینش کنم خرجش بالاس بنده خدا ترسیده بوده😅

خدایا ما انقدی ک آرزو داریم وقت نداریمااا بجنب قربونت برم💕

حالا زنگ زد خبر بده، اینم بگم اون موقع که شوهرم اینا اومدن خواستگاری مادرش راضی نبود هی می گفت شرطتون رو بگید دنبال بهانه بود بعد عموم که فامیلشون میشه گفت حالا بذار ببینیم جواب چیه بعد درباره شرطا دختر پسر حرف میزنن خخخ

ممنون میشم برا شادی روح داداش عزیزم صلوات بفرستید  
2731
عزیزم برو بشین قشنگ فک کن ببین موقع حرف زدن با پسر چیا گفتی چون وقتی میرن تازه میشینن به تک تک حرفای ...

عزیزم پسره همش از من سئوال می پرسید مثلا گفت اگ شوهر و با اینکه بری سر کار مخالفت کنه ناراحت میشی؟ من گفتم من میخام خانه دار باشم گفت قبلا دوست پسر داشتی گفتم نه ولی مزاحم خیلی داشتم همین 

عزیزم پسره همش از من سئوال می پرسید مثلا گفت اگ شوهر و با اینکه بری سر کار مخالفت کنه ناراحت میشی؟ م ...

بعضی از خواستگارا زود زنگ نمیزنن ک مثلا خانواده دختر نگن نگاه کن چقد هول بودن میخوان پرستیژ خودشونو نگه دارن

انشاا...هرچی قسمت و صلاحته همون بشه عزیزم

خدایا ما انقدی ک آرزو داریم وقت نداریمااا بجنب قربونت برم💕
2740