2733
2734
عنوان

بستنی نون خامه ای خیلی خوشمزه ست😋

| مشاهده متن کامل بحث + 1022 بازدید | 44 پست

اره خیلی ولی گرونه دو تالقمه 3 تومن .. من ک اضافه وزنم دارم ولی میخورم .. 

راستی اجازه هست چندتا سوال درباره لاغری بپرسم اینجا ازتون؟؟

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

عاره خعلی اتفاقا یه دونه داریم برم بخورم😂

⚜️۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم رخ داد⚜️❌میخوای نصیحت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو کنی،فضولی کنی ریپلای نکن❌غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶احمد ذوقی دو تعلیقه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

اقا من دلم خواس😐😪

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
بگو جووونم👍

ممنون عزیزم .. 

میخاستم چند تا صبحانه و میان وعده رژیمی بهم یاد بدین و اینکه من اصلا نمیتونم چیزی نخورم وگرنه فشارم میوفته . در طول روز کلا عادت دارم دههنم مشغول جویدن باشه .. چیا بخورم؟ چی برا کم کردن اشتها خوبه؟ اشتهام زیاده .. ورزش چی خوبه .. طناب میخام بزنم روزی چند بار؟؟ ممنون میشم جواب بدین

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
ممنون عزیزم ..  میخاستم چند تا صبحانه و میان وعده رژیمی بهم یاد بدین و اینکه من اصلا نمیتونم چ ...

ورزش با چوب و دمبل انجام بدی عالیه ،سرچ کن ورزش با چوب ویدیوهاش میاد 

از سالاد و خیار و هویج و آب زیاااد استفاده کن برای سیری و جلوگیری از اشتهای کاذب

تو تلگرام سرچ کن معجزه های رژیمی برای هر روزت رژیم میده

رژیم من رژیم کالری شماری هست یعنی روزانه هر چی می خورم کالری شو حساب میکنم ،هر فردی با توجه به وزنش کالری مخصوص بخوشو داره 

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚اتفاقای خوبی برام می افته💚💃
ورزش با چوب و دمبل انجام بدی عالیه ،سرچ کن ورزش با چوب ویدیوهاش میاد  از سالاد و خیار و هوی ...

ممنون عزیزم 😘