2733
2739
عنوان

تصمیمم ترک خونه ی شوهرمه

| مشاهده متن کامل بحث + 289 بازدید | 22 پست
بخدا ینی تولد دخترم یک هفته دیگس اما ازبس درگیری داریم دیگه خسته شدم ب هیچی نمیتونم فکرکنم😢

ببین تو میتونی با تولد دخترت خودت هم دوباره متولد بشی فقط خودتو تغییر بده به امید اینکه همسرت تغییر کنه

خدایا اگه منو چاق نمیکنی حداقل دوستامو لاغر کن  😅🌹 ...معتقدم سفر لازم نیست ،ادما رو باید تو صف نذری شناخت🔫😂                                             مهر مادر ،شیر مادر،بیسکوئیت عمه ....💃
رو دادی بهش. قلقش دستت نیست. برو مشاوره. ولی خونرو ترک نکن به هیچ وجه خونه توعه. خونه بابات خونه تو ...

وقتی ازار روحی منو میده. اخرین باری ک خرفشو گوش ندادم اتو و چندتا وسیله رو زد شکوند جلو چشم دخترم اینقد گریه کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی ازار روحی منو میده. اخرین باری ک خرفشو گوش ندادم اتو و چندتا وسیله رو زد شکوند جلو چشم دخترم ای ...

😑😑😑😑 شوهرت مشکل روحی داره... 

اگه پول داری خانوادت پشتت هستن قانونی پیش برو. 

اول از همه با یه مشاوره و یه وکیل مشورت کن

سرخود تصمیم نگیر اینده بچت وسطه

2731
😑😑😑😑 شوهرت مشکل روحی داره...  اگه پول داری خانوادت پشتت هستن قانونی پیش برو.  اول از ...

شاغلم من. خانوادم پشتمن. ولی نگرانی من دخترمه همش.. من خیلی صبورم ولی کارای شوهرم منو داغون کرد

این تاپیک رو بخون خیلی کمکت می‌کنه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3125188/یک-جمله-از-سیاست-زنانه-ای-که-یاد-گرفتی-رو-بنویس

خدایا اگه منو چاق نمیکنی حداقل دوستامو لاغر کن  😅🌹 ...معتقدم سفر لازم نیست ،ادما رو باید تو صف نذری شناخت🔫😂                                             مهر مادر ،شیر مادر،بیسکوئیت عمه ....💃
2740