2737
2739
عنوان

حق با من یا شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 997 بازدید | 56 پست
تو اول به شوهرت زنگ میزدی میگفتی مامان گفته بیاید شام بعد اون میگفت نه نمیتونم بعد تو میگفتی باشه پس ...

اون وقت باز ناراحت میشد میگفت نمیبینی کار دارم هی برنامه میریزی برای خودت 

با من غریبگی نکن♡ با من که در گیر تو ام ♡      چشمات و از من بر ندار♡من مات تصویر توام♡
حالا چیکار کنم بهم گفت اخر شب با همونا برو خونه بابات من خونه نمیام 😢😢

نرو یه چیزی پرونده حالا .بگو من جام خوبه مشکلی ندارم 

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بشین تو خونت اومدم ادبش کن گارد بگیر براش بزار بفهمه رییس کیه

اون خیلی بد خلق تا یک ماه اگه محلش ندم محلم نمیده دلم میشکنه 😔

با من غریبگی نکن♡ با من که در گیر تو ام ♡      چشمات و از من بر ندار♡من مات تصویر توام♡
اون خیلی بد خلق تا یک ماه اگه محلش ندم محلم نمیده دلم میشکنه 😔

عادتش نده که همش خودت بری سمتش 

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست
2728
حالا چیکار کنم بهم گفت اخر شب با همونا برو خونه بابات من خونه نمیام 😢😢

خونه ات بمون,وقتی هم اومد برین بهش,ببخشید دیگه محترمانه نمیشد بگم,بچه پررو

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
2738

در اینکه همسرت مقصره شکی نیس ولی وقتی میببنی حساسه قبلش ی زنگ میزدی باهاش هماهنگ میکردی اینجوری حس میکرد ک نظرش برات مهمه واینا...اینجوری حس کرده نظرش مهم نیس و بی ارزشه برات😑😑

به نیت 
در اینکه همسرت مقصره شکی نیس ولی وقتی میببنی حساسه قبلش ی زنگ میزدی باهاش هماهنگ میکردی اینجوری حس م ...

خوب منم تو موقیت انجام شده قرار گرفتم نمیتونم بگم که نیاین 

ولی بلافاصله زنگ زدم بهش گفتم

بنظرم که نباید جلوش کوتاه بیای تو هم بباید عین خودش کولی بازی در میاوردی

دیگه عادتش شده هر روز یه ادا در میاره برای دعوا