2733
2739
عنوان

خدا این همه آدم عزیز و میکشه.نمیشه منم راحت کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 222 بازدید | 24 پست
عزیزم خدا واسه هرکی ی روری تعیین کرده که عجلش برسه شاید حکمتی تو کاره  که چندسال بعد بفهمی ه ...

میدونم 😔

اما دیگه نمیتونم تظاهر کنم همه چی خوبه 

بخدا من الان از دیروز ناهار هیچی نخوردم .اصلا براش مهم نیس من چقد حالم بده

ارزوی مرگ نکن 

ببین من ۳ تایی دایی هام فوت کردن یکیش پارسال یکیش امسال..یکیشم چندسال پبش

همشون تصادف

با ۲متر قد خوشتیپ عاشق زن بچه.کار..حیرونم تو کار خدا 

بعد تو خیابون چندتا معتادو کارتن خواب دیدم با قیافه های داعون کثیف

که چرا اینجور ادم نمیرن ی خانواده از دستشون خلاص شن

یا  ودود ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه جایی هستیم مشاوره نداره  من به همه چیزش میسازم اما اون خیلی زورگوعه ..مردسالاری و دوس داره

ببین شوهر من دهن بین، بداخلاق، طرفدار خانواده عصبی به شدت بود واصلا منو نمی‌دید فکر کن تو دوره عقد میگفت فقط تیپ خواهرم و دختر عموم 🙄 با یه تلفن خواهرش حتی حاضر نشد تو صورتم نگاه کنه وکلی موضوع دیگه، یه بار به یه مشاور زنگ زدم تلفنی گفت چرا طلاق نمیگیری، اما پیش یه مشاور خوب رفتم و زندگیم واقعا عوض شد. الان اون اخلاقش هست اما از صد درصد و پنج درصده. سعی کن یه مشاور پیدا کنی

2731
خدا نکنه عزیزم انشاالله سایه ت بالا سر دختر گلت باشه فقط گفتم بدونی آسیب هایی ک بعد طلاق دخترت ممک ...

😭😭😭😭 خدا منو بکشه تف به سرنوشتم 

دلم براش کبابه ..سعی میکنم همیشه اگ کتکم بخورم هیچ نمیگم تا ادامه دار نشه .بخاطر دخترم ..مرسی که گفتی برا آرامش دلت یه آیت الکرسی میخونم شاید خودمم آروم شدم

😭😭😭😭 خدا منو بکشه تف به سرنوشتم  دلم براش کبابه ..سعی میکنم همیشه اگ کتکم بخورم هیچ نمیگم ...

خدا نکنه گلم❤️

منم برای آرامش تو و دختر گلت آیت الکرسی میخونم

انشاالله زودتر مشکلت حل بشه😞

ارزوی مرگ نکن  ببین من ۳ تایی دایی هام فوت کردن یکیش پارسال یکیش امسال..یکیشم چندسال پبش همشو ...

پس چکار کنم خیلی دوس دارم منم یه زندگی اروم داشته باشم بجان دخترم حاظرم هفته ای دوبار غذا بخورم بدون هیییچ تفریحی بدون هیچ انگیزه ای 

فقط فقط با هم خوب باشیم مث یه خانواده معمولی 

ببین شوهر من دهن بین، بداخلاق، طرفدار خانواده عصبی به شدت بود واصلا منو نمی‌دید فکر کن تو دوره عقد م ...

بجز مشاور چکار کنم 

مثلا ظهر که اومد خونه سر اینکه دیر سلام کردم دعوا راه انداخت ک تو چه کسی هستی خودتو میگیری من سلامت کنم 

من فقط تو فکر بدبختی هام بودم ندیدمش بخدا نزاشت غذامونو بخوریم اینقد زد تو سرم الان سرم داره میترکه 

2738
پس چکار کنم خیلی دوس دارم منم یه زندگی اروم داشته باشم بجان دخترم حاظرم هفته ای دوبار غذا بخورم بدون ...

میگی مرد سالاری 

خب مردا ایرانی لین مدلن

توهم به شوخی بگیر کاراش اوقاتت تلخ تر نکن

همع ی عیبایی دارن 

به نکات مثبتشم توجه کن

تو همین سایت کم از دست بزن..خیانت..خرجی ندادن ..

از دست شوهراشون مینالن

یا  ودود ...
میگی مرد سالاری  خب مردا ایرانی لین مدلن توهم به شوخی بگیر کاراش اوقاتت تلخ تر نکن همع ی عیب ...

نمیدونم چکار کنم خدا به دل هممون آرامش بده 

یه راهی جلو پام بزاره  از این مشکل بیام بیرون