2726

خییییییییییییلی خسته ام بچه ها بقران هر ثانیه عمرم آرزوی مرگمو دارم 

اما نمیدونم چرا یه بار فقط یه بار دعاهامو نمیگیره 

نه میتونم زندگی کنم نه میتونم خودمو بکشم 

الان ک دادم تایپ میکنم گریه امونمو بریده 

نمیتونم خودمو بکشم چون دوس ندارم دخترم بزرگ بشه طعنه بشنوه.نمیتونم طلاق بگیرم به دخترم ترحم کنن که بچه طلاقه ..

دلم خیییییییلی گرفته..با شوهرم خیلی مشکل داریم همو اصلا نمیفهمیم..

زندگیم خیلی طولانیه..نیومدم که بگید حالا ما چکار کنیم...فقط خیلی دلم گرفته بود خواستم تایپ کنم گریه کنم آروم شم

هی 😢😭😭😭😭😭😭

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام خواهر جان،انشاالله به زودی مشکلات شما حل بشه لطفا اسمت رو بگو لایق باشم دعاتون میکنم 🌹

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
من فقط ب عنوان کسی ک تو شرایط دخترت بزرگ شده اومدم بهت بگم اگه طلاق بگیری و یه مادر شاد بشی برای دخت ...

چیکار کنم بخدا حال روحیش تو این شرایط منو پدرش خیییلی بده 

خدا منو بکشه راحتم کنه حداقل میگن به مرگ طبیعی مرد 

دلشونم برام یه ذره میسوزه..

من پیش مشاور میرم و شوهرم نمیدونه. بنظر من ندونن خیلی هم بهتره. تنهایی برو بانو جان

یه جایی هستیم مشاوره نداره 

من به همه چیزش میسازم اما اون خیلی زورگوعه ..مردسالاری و دوس داره

چیکار کنم بخدا حال روحیش تو این شرایط منو پدرش خیییلی بده  خدا منو بکشه راحتم کنه حداقل میگن ب ...

خدا نکنه عزیزم

انشاالله سایه ت بالا سر دختر گلت باشه

فقط گفتم بدونی آسیب هایی ک بعد طلاق دخترت ممکنه ببینه خیلی کمتر از آسیب هاییه ک الان تو اون خونه میبینه

من هنوز هر شب با کابوس دعواهای مامان بابام و روزایی ک اونا اختلاف داشتن و من تو تنهاییم گریه میکردم از خواب میپرم و همیشه بهشون میگم کاش اون زمان طلاق گرفته بودید😞با اینکه الان باهم خیلی خوبن ولی خیلی رنج کشیدم خییییییییییلی

2706