2737
2734
عنوان

بانوووو۷۵ هستم کاربریم تعلیق شد 😥😬😢

| مشاهده متن کامل بحث + 344 بازدید | 37 پست
خب پس هر جور مایلی تبلیغ کن . جذاب نبود فریب دهنده بود امثال من ک لازم ندارن و تاپیک باز میکنن حقشو ...

7باید بطوری باشه بین این دو حالت باز هم ممنون و عذر خواهم

برای همکاری در فروش در واتسپ به این شماره پیغام بدهید:09353525425                          
خدابه رزق و روزیتون برکت بده بانوجان امابااین وضعیت اقتصادی لااقل نینی سایت جای مناسبی واسه تبلیغ م ...

ممنونم مهربون ولی اخه چرا عزیزدلم ؟اگر عنوان ها یکم واضح تر باشه یا مشخص باشه که خوراکی که فکر نکنم موردی باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ممنونم مهربون ولی اخه چرا عزیزدلم ؟اگر عنوان ها یکم واضح تر باشه یا مشخص باشه که خوراکی که فکر نکنم ...

والاحس میکنم مشکل عنوانهای خلاقانه ی شمانبود اتفاقابامزه بودن

مشکل شاااید شاید احساس میکنم گزارش زدن کسایی هستش که زیربارفشاراقتصادی توان خرید یک کیلو میوه هم ندارن چه برسه میوه خشک و تبلیغ شماباعث نمک روی زخمشون میشد

البته من حس میکنم

کاش اینجورنباشه

والاحس میکنم مشکل عنوانهای خلاقانه ی شمانبود اتفاقابامزه بودن مشکل شاااید شاید احساس میکنم گزارش زد ...

شاید عزیزم

سلام همشهری شمارو دیگه چرا؟؟ 😞 من نمیتونم نینی یارو تک کنم  نی نی یار لطفا کاربری این دوستمو ...

ممنونم گلم 🌹🙏

2738