2737
2734
عنوان

موهامو رنگ و لایت کردم 😞😞

| مشاهده متن کامل بحث + 1348 بازدید | 28 پست
عکس جلو مو

الان روسری سرمه تو راهم😔

بچه ها یخچال فریزر الجی خودمو در حد نو مناسب جهیزیه خیلی کم استفاده کردم به نصف قیمت نو میفروشم. فقط تهران و کرج. خواستید منو ریپلای کنید زیر پستام. توی آخرین تاپیکم موجوده عکسش.
فقط من بودم هیچکس نبود طرفم میشناسم

خب موقع تسویه حساب پول نمیدادی چندتکه باز لایت کنه موهاتو 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عکس که ندارم وقتی بازه خوبه ولی وقتی میدم بالا انگار زنگ سادس😔😔😔

خب نده بالا

از پایین ببند

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤

رنگش خیلی قشنگه ولی من جلوی موم برام مهمم بود

بچه ها یخچال فریزر الجی خودمو در حد نو مناسب جهیزیه خیلی کم استفاده کردم به نصف قیمت نو میفروشم. فقط تهران و کرج. خواستید منو ریپلای کنید زیر پستام. توی آخرین تاپیکم موجوده عکسش.
2731
خب نده بالا از پایین ببند

جلوی موم منظورمه زیر مقنعه و روسری یکم مو میمونه بیرون منظورم اونه

چیکار کنم حالا😔😔

برگرد ارایشگاه بگو راضی نیستم از موهام دوباره لایت کن

میشه یه صلوات مهمونم کنی 😊  ، ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ ، خدا جونم واسه داده هات و نداده هات هزار مرتبه شکررررت 🙏🙏🤗🤗
2738
رفتی عکس بده مطمئنم خوب شده تو حساسی

قشنگه در صورتی که کامل باز باشه.. با کش ببندم و جلوی مون رو بدم بالا انگار نه انگار🥺🥺

جلوی موم منظورمه زیر مقنعه و روسری یکم مو میمونه بیرون منظورم اونه

ببین فک کنم از روی موهات لایت دراورده تازیرش واسه همین بالا میزنی زیرش رنگه

حالا ناراحت نباش برو خونه یکم ور برو جلوی اینه شاید توویه مدل خودشو نشون داد

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤
۵۰۰ مفته . زنداداش من ۲ تومن داد

من با کلاه دراوردم حتما اون دکلره کامل بوده

برگرد ارایشگاه بگو راضی نیستم از موهام دوباره لایت کن

گفتم گفت نمیشه چون جلوی موهات خورده

گفتم گفت نمیشه چون جلوی موهات خورده

خب توام میگفتی اینو از اول میگفتی بهم 

اون موقع شاید نمیخواستم این مدلی لایت کنم 

میشه یه صلوات مهمونم کنی 😊  ، ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ ، خدا جونم واسه داده هات و نداده هات هزار مرتبه شکررررت 🙏🙏🤗🤗