2726
عنوان

موهامو رنگ و لایت کردم 😞😞

1348 بازدید | 28 پست

بچه ها رفتم ارایشگاه موهامو رنگ و لایت کردم خیلی تاکید کردم موهامو بالا میدم میخوام جلوی موهام هایلایت باشه ... کار که تموم شد دیدم فقط وقتی بازه معلومه😞😞 وقتی میدم بالا اصلا معلوم نیس خیلی عقبههه😞😞😞 بعد میگه چون خورد مو داری‌ نمیشه در صورتی که برای عروسیم کردم و شد... خییلی ناراحتم با کلی منت ۵۰۰ هم پول دادم

بچه ها یخچال فریزر الجی خودمو در حد نو مناسب جهیزیه خیلی کم استفاده کردم به نصف قیمت نو میفروشم. فقط تهران و کرج. خواستید منو ریپلای کنید زیر پستام. توی آخرین تاپیکم موجوده عکسش.

چیکار کنم حالا😔😔

بچه ها یخچال فریزر الجی خودمو در حد نو مناسب جهیزیه خیلی کم استفاده کردم به نصف قیمت نو میفروشم. فقط تهران و کرج. خواستید منو ریپلای کنید زیر پستام. توی آخرین تاپیکم موجوده عکسش.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

موهات تا کجاس؟

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤
2728

ارزون نبود ۵۰۰ دادم

چیکار کنم حالا😔😔

یکم بالاتر از خط سوتین

الان میان میگن تو این کرونا رفتی ارایشگاه

فقط من بودم هیچکس نبود طرفم میشناسم

عكس موهاتو بذار

عکس که ندارم وقتی بازه خوبه ولی وقتی میدم بالا انگار زنگ سادس😔😔😔

ارزون نبود ۵۰۰ دادم

منم یماه قبل برا عروسیم لایت کردم گفتم من اکثرا فرق میکنم اصلا گفتم جلو سرم زیاد در بیار لایت . اونم انجام داد برا من ۳۰۰گرفت ولی وای زمینه موهام انگار شکلات ریخته بود اونقدر ضایع بود دیروز صد دادم به یکی باز کرد رنگشو کلا همه رد دادن

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2706