2733
2734
عنوان

حق دارم ناراحت شم يا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 187 بازدید | 28 پست
عجب ادمیه ها حالا که اینجوریه من بودم میگفتم شوخی کردم مامان جون واسه خودم خریدم من امسال حامله بودم ...

خيلى پرروئه بهش بگم همچين ميشوره منو ميذارتم اونور 

اصلا نميشه جوابشو داد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر عزیز خودت مقصری با این حالت برای مادر شوهرت غوره پاک میکنی برای خودت ارزش قائل باش

بحث ارزش قائل بودن نیس به جنبه طرف بستگی داره مادرشوهر من کمرش درد میکنه هر سال واسه سبززی پاک کردن و غوره اینا کمکش میکنم ولی یه بار وظیفم ندونستن همیشه تشکر کرده و کلی هم واسه خودمون کنار میزاره از خوراکیاش مادرشوهر ایشون بی جنبه تشریف دارن 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

بحث ارزش قائل بودن نیس به جنبه طرف بستگی داره مادرشوهر من کمرش درد میکنه هر سال واسه سبززی پاک کردن ...

ببين مادر شوهرم از ايناس كه خوبى ميكنه بهم ولى منت ميذاره سرم

منم ميبينم با اين كار ميتونم كمى از اون منتشو كم كنم بخاطر اون انجام ميدم

بخدا راضى ام واسم قدم از قدم برندارن انقدم منت سرم نباشه

2731

من ک همیشه اگه برای کاری دو دل باشم،خواهرشوهرا با لحن امری بگن بکن نمیکنم،بگن نکن حتما انجام میدم.از سبزی پاک کردن و کاری کردن براشون هم اصلا بدم نمیاد ولی چون طلبکارانه میگن اصلا و ابدا انجام نمیدم .تو هم پررو کردی که برگشته راحت این حرفو زده.زنگید بهش بگو واسه خودت غوره خریده بودی،امسال بخاطر حاملگیت نمیتونی،بگو به اون یکی عروست بگو واست درست کنه

خيلى پرروئه بهش بگم همچين ميشوره منو ميذارتم اونور  اصلا نميشه جوابشو داد

عزیزم ساده نباش نمیگم کمک نکن ولی انقد ساده نباش ازت سواستفاده کنه همون موقه که اونو گفت باید میگفتی مادرجان امسال وضعیت من مناسب نیس کمرم درد میگیره امسال یکی دیگه تز عروساتون بگیره ایشالا سال بعد من پاک میکنم سال بعدم میگی بچه دارم و نمرسم و از این حرفا 

من مادرشوهرم یه بار خونش بودیم سبزی گرفته بود با دخترش داشت خورد میکرد با دست واسه خورشت من نرفتم کمکش گفتم من نمیتونم با دست خورد کنم

یه بارم داشت باقالی تمیز میکرد من یکمی کمکش کردم به شوهرمم گفتم بیا توهم کمک کن نگاه نکن 🙄

بی تو هر لحظه مرا بیم فرو ریختن است
من ک همیشه اگه برای کاری دو دل باشم،خواهرشوهرا با لحن امری بگن بکن نمیکنم،بگن نکن حتما انجام میدم.از ...

واى نميتونم

خيلى ديوونه ان 

اصلا نميتونم بهشون جواب بدم خيلى سليته ان

ميدونى چجورى ميشن باهام دشمن ميشن بعد پشت سرم شوهرمو پر ميكنن شوهرمم فوق العاده دهن بينه

كلا همين حرف مسخره رو بزنمم ازش كوه ميسازن 

2740
ببين مادر شوهرم از ايناس كه خوبى ميكنه بهم ولى منت ميذاره سرم منم ميبينم با اين كار ميتونم كمى از ا ...

وقتی میدونی اینجوریه تو جمع خانوادگی خودتون یه موری بهش بگو یه داستان الکی درست کن بگو فلانی یه عادت بدی داره هر کاری میکنه میزنه تو سر ادم یا ادم خوبی نکنه یا منت نزاره بزار بفهمه میفهمی وقتی میخوان یه کاری بکنن برات اگه واقعا از ته دلت راضی نیستی قبول نکن بگو نمیتونم جبران کنم شرمنده میشم 

عزیزم ساده نباش نمیگم کمک نکن ولی انقد ساده نباش ازت سواستفاده کنه همون موقه که اونو گفت باید میگفتی ...

من اصلا توانايى نه گفتن ندارم😔

ببين بخدا واسمم سخت نيست بكنم

ولى از اينكه شوهرم كمكم ميكنه ناراحت ميشه حرصم ميگيره

پسراشو يه جورى تربيت كرده كه ليوانشونم برنميدارن

بعد ميبينه يه كارى واسه زنشون ميكنن ناراحت ميشه

واى نميتونم خيلى ديوونه ان  اصلا نميتونم بهشون جواب بدم خيلى سليته ان ميدونى چجورى ميشن باها ...

خب حرف زدن رو نمیتونی کار انجام ندادن رو که دیگه میتونی 

دوبار انجام نده غرغراسونو بجون بخر دفعه سوم انتظار ازت ندارن ...امسال حاملگی رو بهانه میکردی ..سال دیگه بچع رو 

من اصلا توانايى نه گفتن ندارم😔 ببين بخدا واسمم سخت نيست بكنم ولى از اينكه شوهرم كمكم ميكنه ناراحت ...

تو هم سیاست داشته باش وقتی نیستن حسابی از شوهرت کار بکش ..وقتی هستن خودت انجام بده ..مثلا پذیرایی کردنو بگو شوهر جان تو خسته ای استراحت کن خودم میارم ...یا جلو روشون به شوهرت برس

من اصلا توانايى نه گفتن ندارم😔 ببين بخدا واسمم سخت نيست بكنم ولى از اينكه شوهرم كمكم ميكنه ناراحت ...

عزیزم اگه اینجوری پیش بری خودت اذیت میشی بی احترامی نکن ولی هر حرفیم قبول نکن به حرفشون گوش نکن شوهرت که کار میکنه ازش تشکر کن از کاراش تعریف کن من خودم دانجشوام نمیرسدم اشپزی کنم تو امتحانام شوهرم غذاهای بد مزه میپخت باز میگفتم خیلی خوشمزس مرسی اونم جوگیر شده الان بهتر از خودم اشپزی میکنه حالا که حریف مادرشوهرت نمیشی سعی کن شوهرتو بکشونی سمت خودت مجبورم نیسیتی پیششون بگی شوهرم کار میکنه برام  که گیر نده اعصابتو خورد کنه