2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
درسته ولی من سکته کردم از دستش انقدر که گیر میده

خودت باعثش هستی با رفتارت هی نشون میدی که دوستش نداری خوب نمی خواستی چرا عقد کردی بخدا این جور آدمها که فقط دنبال عشقهای الکی هستن میفتن تو یه چاهی که روزی صد بار بگن غلط کردم خوب اعتمادشو جلب کن اگه میخوای زندگی کنی اگه نه رد شو برو 

💝 ای تو تنها خوب دنیا  💝

عزیزم زندگیتو الکی خراب نکن مگه نمیگی به انلاین بودنت حساسه چن روز انلاین نشو تا حساسیتش کمتر بشه بعد چن روز بهش بگو من بخاطر شکای تو انلاین نمی شدم تا بفهمی با کسی نیستم من زندگیمو دوسدارم الکی با شکات کاری نکن که زندگیمون خراب بشه.وقتی این حرفارو زدی بازم دیدی شک کرد کلا واتساپت به هرچیزی که شک داره پاک کن عزیزم زندگیت خیلی مهمتر از انلاین بودن و چت کردن با دوستاته پس دو دستی به زندگیت بچسب بخاطر دوستات و انلاین بودنت خرابش نکن

2740
مگه شوهر قحط بمونم با این روانی ببخشیدا موقع همخوابی ام بحث میکنه پا میشه میره 

نمیدونم چی بگم من از همه زندگیتون خبر ندارم اگه اینجوریه که تو همخوابی هم با شما مشکل داره بهتره حتما پیش مشاوره برید تا بفهمه چرا این رفتارو میکنه