2737
2739
عنوان

شوهرم بهم دروغ گفت

| مشاهده متن کامل بحث + 282 بازدید | 21 پست

عزیزم سخت نگیر شاید رو بقیه پولش یه حسابی باز کرده که انگار میکنه خرج شده س . الان عقدی حساسی اینا اسمش دروغ نیس که تو زندگی مشترک سعی کن حریم خصوصی همو حفظ کنید . اصلا نرو سراغ چک کردن حساب و اینا . بخوای شوهرتو کنترل کنی ضرر میکنی گلم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بنظر من ب این نمیگن دروغ شوهر خودم حرف این چیزا ک میشه همیشه میگه حسابم ایقد داره وقتی میگم پ اون چیه میگه اون پس انداز اینده س ک معلوم نیس جی میشه اونو میزارم برا روز مبادا ک نیازمون بشه دکتری چیزی باشه  شماهم قضاوتش نکنید  وقتی نیازتو برطرف میکنه دیگ چ نیازیه بدونی درامدش چقده

آدما فقط تو ترافیك پشت همن !!!!!!!
احتمال زیاد همینه

،تو دوران عقد ذهنتون رو درگیر اینجور مسائل نکنید سعی کنید بیشتر همو بشناسید،ببینید ک همسرتون چ شخصیتی داره و اون مهارت ها رو برای آیندتون یاد بگیرید...

و برای ازدواج هم حتمن پیش یک مشاور پیش از ازدواج برید تا بیشتر شما رو با نوع تیپ شخصیتی همسرتون آشنا کنه و توصیه های لازم رو بهتون بگه...

براتون ازدواجی موفق رو آرزومندم 🙏🌷

ی جوری بجنگ ک حتی اگه ب هدف هم  نرسیدی، جنازه تو نزدیک قله پیدا کنن؛ نه تو کوهپایه.../💪