2737
2739
عنوان

من دلم میخواد دوقلوهام تپل باشن ولی با اینکه شیرخشکین کوچولوین

| مشاهده متن کامل بحث + 273 بازدید | 24 پست
از شماهم نارس بوده؟

عزیزعکسوشونوبگذار ،عزیزچاقی مهم نیست سالم باشن بزرگ بشن چاق میشن

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ویه چیزدیگه اینکه یادمه خالم وقتی پسرش کوچولوبودهمش دنبال فلان شربت وشیرفلان بودکه بچش تمل بشه..الان۱۳سالشه اینقدچاق شده که زیباییشوتحت تاثیرقرارداده..توروخدابچه هاروتاوقتی سالمن چاق نکنین

2728
عزیزم طبیعی دوقلو باردار شدی؟ اگه خودت و شوهرت لاغرین نباید انتظار تپل شدن داشته باشی ... مهم سلام ...

برا دعا کردم...خدا بزرگه انشالله دامنت سبز بشه

من و خواهرم هر دو جاری هستیم.و هر دو مشکل داریم برای بارداری..لطفن با دلای پاکتون برامون ‌دعا کنید..ممنونم❤توی تلگرام کانالی هست به اسم @مشاور ریحانه بهشتی،مشاوره رایگان داره امیدوارم همه بهش یه سری بزنید😊توی تاپیکام ۲ تا تست شخصیت شناسی عالی دارم..امتحان کنید😊
گلم شیره؟؟؟چیه؟؟؟

یه روغن که تا جایی که من تحقیق کردم هیچ ضرری نداره 

و کامل جذب بدن میشه من به خیلی ها پیشنهاد دادم استفاده کردن و راضی بودن 

از چند تا دکتر هم پرسیدم همیشه گفتن خوبه ضرری نداره 

به نوزادان نارس هم تجویز میشه 

ولی حتما با و کارشون مشورت کن 

خودت می تونی تو نت تحقیق کنی 

یه روغن که تا جایی که من تحقیق کردم هیچ ضرری نداره  و کامل جذب بدن میشه من به خیلی ها پیشنهاد ...

خدا خیرت بده ممنون ,پسرم ده ماهشه چقدر بهش بدم؟از داروخونه بگیرم؟؟؟وزنش کمه دیگه خستم بخدا قسم

2740
خدا خیرت بده ممنون ,پسرم ده ماهشه چقدر بهش بدم؟از داروخونه بگیرم؟؟؟وزنش کمه دیگه خستم بخدا قسم

ببخشید دوستم تازه دیدم پیامتون رو

خواهشا حتما با دکتر مشورت کنید

دارو خونه ها رو باید بگردین کمیابه یک کم 

تا روزی چهار قاشق غذا خوری می تونید بدین 

من قاطی ماست می کردم می دادم