2733
2739
عنوان

رحم اجاره اي

| مشاهده متن کامل بحث + 485 بازدید | 42 پست
من نشستم تا بیاد اجی گلم اعصبانی نشو 

عصباني نشدم عزيزم فقط خواستم از خيال خام در بيايي يکي پول مفت نداره بياره بده به تو وقتي با 30ميليون هم کارش راه ميفته يا شما بچع از طلا مياري که 200ميليون ميگيري

جهاني دروغ يه دنيا غروب يه درد عميق يه تيزي تيغ يه قلب مريض يه اه غليظ يه دنيا محالو تو سينم گذاشتي رفيقم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي يه دنيا غريبم کجايي عزيزم بيا چشامو تو چشات بريزم نگو دل بردي خداي نکرده ببين خواب چشات با چشام چي کرده همه جارو گشتم کجايي عزيزم بيا رگامو تو خونت بريزم بيا روتورو کن منو زيرو کن بيا تا که زخمامو يه جوري روفوع کن عزيزم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عصباني نشدم عزيزم فقط خواستم از خيال خام در بيايي يکي پول مفت نداره بياره بده به تو وقتي با 30ميليون ...

هرجور خودشون مایلن من واردارشون نکردم که بیان سراغم 

دوستت دارم ...و این نهایت وابستگیست❤❤
هرجور خودشون مایلن من واردارشون نکردم که بیان سراغم 

کسي هم نمياد به تو بگه که وقتي با قيمت خوب ميتونن 

جهاني دروغ يه دنيا غروب يه درد عميق يه تيزي تيغ يه قلب مريض يه اه غليظ يه دنيا محالو تو سينم گذاشتي رفيقم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي يه دنيا غريبم کجايي عزيزم بيا چشامو تو چشات بريزم نگو دل بردي خداي نکرده ببين خواب چشات با چشام چي کرده همه جارو گشتم کجايي عزيزم بيا رگامو تو خونت بريزم بيا روتورو کن منو زيرو کن بيا تا که زخمامو يه جوري روفوع کن عزيزم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي
2728
خب مردم ما عادت دارن به ارزون خریدن 

ارزون که ن هر چيزي يه قيمتي داره مردم خر نيستن که تو اين گروني بيان جيب امثال تو پر کنن چيزي که قيمتش اينه چرا بياد چن برابر پولشو بده مگه اينکه خيلي احمق باشه چن سال ديگه شايد بشه 200تومن کع اون موقعه 200تومن هم ارزش ان چناني نداره

چه خبره قیمت بین ۳۰ تا ۴۰ تومنه حداکثر چرا الکی جو میدین.

عزیزم این قیمت نیست من جو ندادم خیلی جدی قیمت مناسبشو گفتم..الان خیلیا بالای ۱۰۰میگیرن

حد اکثر ۴۰ تومن ؟😂

میشه یه صلوات برای شادی روح پدرم بفرستید؟💔😞خدا دلتونو شاد کنه ✨
2740

[QUOTE=145199202]عزیزم این قیمت نیست من جو ندادم خیلی جدی قیمت مناسبشو گفتم..الان خیلیا بالای ۱۰۰میگیرن حد اکثر ۴۰ ت ...[/QUOT

واسطه ها موردهایی که معرفی میکنن در بهترین شرایط سنی ۴۰ تومنه این قیمتها رو از کجا گفتی خدا عالمه