2737
2734
عنوان

کسی صابون زرد چوبه استفاده کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 645 بازدید | 22 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از خود زردچوبه با ماست استفاده کردم 😁

خوبه

من پادری درست میکنم اگه بخوایی عکس بفرستم قیمتم توافقی😍😍😍😍انشالله تا 1399/9/9 به خواستهام میرسم. ❤✨ لطفا صلوات مهمونم کن. اقایون به تاپیک های من نیان و پست منو ریپ نزنن وگرنه گزارش میزنم🚫
2731
اسی خیلی خندم گرف هی میگی پس نخرم باز میگی الان میرم میخرم😂😂من استفاده کردم عالیه اگ یه ماه استفاد ...

باشه😂

من پادری درست میکنم اگه بخوایی عکس بفرستم قیمتم توافقی😍😍😍😍انشالله تا 1399/9/9 به خواستهام میرسم. ❤✨ لطفا صلوات مهمونم کن. اقایون به تاپیک های من نیان و پست منو ریپ نزنن وگرنه گزارش میزنم🚫
یعنی نخرم برای سستن صورت

بستگی به پوستت داره من ان جی و گلسیتو هم خریدم فایده نداشت

ژل شستشوی هیدرو درم  عالییییی بود برام اگه قرار شد برم دانشگاه ژل شستشو شون و جایگزینش میکنم

در پی هر قضاوت شما یک نفر می جوشد یک نفر میسوزد یک نفر می میرد قبل از آنکه زبانت آلوده به کشتن کسی شود حرف های خامت را بگذار خوب بپزد
من صابون زردچوبه با سرم ویتامین سی استفاده میکنم خیلی صورتم فرق کرده

ممنون

2740