2737
2739
عنوان

از دست بچه هام دارم دیونه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1231 بازدید | 17 پست
ماله من دوتاشم دخترن

بچه های من دوسال فاصله دارن زندگیمو جهنم کردن اصلا زندگی نمیکنم ... خسته و داغونه روانیم کردن عقلمو از دست میدم روزی چندبار در روز الان پشت سرم داره تیر میکشه 

در تاریخ99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ارغوان جااااان خوبی عزیزم؟!!! دخترای نازت خوبن؟! کامنتتو خوندم انگار شرح حال من بود کاری نکن عزیزم طبیعیه فقط چیزهایی که واقعا لازم نیست دست هیچکدومشون باشه رو ازشون بگیر مثل کنترل تلویزیون ... لدتتو ببر این روزها خاطره میشن، بچه های من تو خواب به هم حمله میکنن😂😂😂من فقط اونی که مظلومه رو از اون یکی جدا میکنم خیلی خونسرد باش به قل غالب اخم کن خطاهاشو با جدیت نه بگو اگه واکنش نشون بدی بدتر میش. من مجبور شدم موهاشونو کوتا کنم که هم بهونه گرمیه هوا بود هم پسرم خیلی موهای ابجیشو میکشید جالبش این بود وقتی میکشید فقط و فقط چشش به من بود که ببینه چه واکنش نشون میدم  الان بهتر شدن فقط زرنگ باش شرایطو عوص کن بچه ها زود فراموش میکنن عقط محیط و اطرافیان هستن که رفتارهارو براشون تقویت میکنن ...

💣بی‌بی چک خوان سایت💣