2703
2553
عنوان

از دست بچه هام دارم دیونه میشم

1229 بازدید | 17 پست

دوقلوان الان ۱۵ ماهشونه بخدا دیونم کردن.همش باهم دعوا میکنن سر هرچیزی موی همو میکشن همو گاز میگیرن.خیلی حسود شدن کافیه یکیشون از زمین یچیز پیدا کنه اونکی خودشو میکشه ک بگیره ازش هرچی هم بدم دستش میگه فقط همونو میخوام.

یکیشون خیلی شیطونه.من میام به یکیش شیر بدم اونکی هم میاد میخواد مجبورم کلا لخت بشینم اینا شیر بخورن.ازنور اون شیطونه با دستش اونکی سینمو میگیره ک خواهرش شیر نخوره اونم گریه میکنه اینم غش غش میخنده.ترخدا بگید چیکار کنم هر راه و روشی رفتم.کلا زندگیم شده حواسم ب اینا باشه کلا هم زخمی میشن از دعوا های هم

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من هم یک عدد زخمی مثل خودت هستم‌ برای هردو هرچی مثل هم میخرم

همینکارو میکنم مثلا سر کنترل گوشی.هرچی ک یدونه باشه😭😭

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …

آخی عزیزم خیلی سخته

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

خب بچن دیگه،لازم نیست کاریشون کنی خداروشکر کن که بت نعمتشو داده اونم دوتا،گاهیم یسر به این تاپیکایی بزن که بچه ندارن و سقط میشه تا قدر نعمت بیاد دستت 

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟! 
2714
وای دلم آب شد براشون😂چ روزای سخت شیرینی

خیلیییی عاشق کاراشونماااا اما خسته شدم دیگه

خب بچن دیگه،لازم نیست کاریشون کنی خداروشکر کن که بت نعمتشو داده اونم دوتا،گاهیم یسر به این تاپیکایی ...

میدونم عزیزم میگم شاید کسی تجربه داشنه باشه ک اینا کمتر باهم دعواکنن

خیلیییی عاشق کاراشونماااا اما خسته شدم دیگه

ادم عاشق خسته نمیشه،شکر نعمت کن. که تنشون سالمه و بازی میکنن

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟! 
برای منم،دخترم زورگوه.پسرم همش گریه میکنه لوسه. سر کنترل تلویزیون جنگه،سر گوشی من.

ماله من دوتاشم دخترن

2706