2733
2739
عنوان

۱۲کیلو اضافه وزن دارم 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 953 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الکی جامیگیره بابا من چون خودم چاقم خیلی تجربه ها دارم  گلاب به روت حتما حتما شکمت باید کار ک ...

باشه مرسی عزیزم خداخیرتون بده که گفتین 

من چاقیم شکم وپهلو وسینه وصورتم میخوام کلش لاغر شن 

سلااام خانومای گل من یه دختر تپلییی هستم😊عاشق عکاسی ومسافرتم😍 ورمانتیک بازی از همه بیشتررررر دوست دارم لباس عروس بپوشم🙈 شما دلتون پاکه خداهم خیلی دوستتون داره یه دعا بکنین یه شوهر خوب به دختر تپلی نصیب کنه😁برای خوشبختیم صلوات بفرستین ممنون عاشقتونم ❤️
2728
2740

منم قدم 157. وزنم 80.خعلی اضافه  دارم

گروه قرمز❤️وزن فعلی:80☹️❤️هدف اول:70🙂❤️هدف دوم:60😮❤️هدف سوم :50❤️😂😂قد:157❤️❤️مشوق من؟ :@s_army(عاشقتم)😐💔😂تنها دلیل زندگی کردنم، کم کردنه وزنمه. بزودی خاله هام بهم میگن تو از ما لاغر تر شدی. به امید اون  رووووز. با تاپیک بامدادخمار😂💔😎
کاش کنسل میشد میزاشتن پاییز لااقل خودم بتونم راحت لاغر کنم

28 مرداد مگه رد نشد😕😕😕

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 

شبها به جای شام ۳تا سیب درختی رنده کن تو ش کمی گلاب بزن بخور

اگه به دارچین حساسیت نداری یک قاشق دارچین هم بزن

صبح هم ابلیمو و اب گرم بخور با یک عدد تخم مرغ ابپز بدون نون

نهار هم مرغ ابپز و سالاد و گوجه فرنگی پخته شده

من در عرض ۳ روز تقریبا ۲ کم کردم

انجام بده به مدت ۷روز ببین چطور میشی 

اگه نتیجه گرفتی برام دعا کن 

کارهای چرمی دست دوز در اینستا melorin_charmm خوشحال میشم فالوو کنید منو
اسی مرداد سال بعد عروسی دارین؟ خوب خیلی وقت داری که.

نه جانن تایپیک جند ماه پیشه

خر گفت:علف آبی است، گرگ گفت نه سبز است.رفتند نزد شاه جنگل (شیر) ماجرای اختلاف را گفتند.                                                        شیر گفت:گرگ را زندانی کنید.گرگ گفت:مگر علف سبز نیست؟ شیر گفت سبز است ولی دلیل زندان تو بحث کردن با خر است.                        "هرگز با نادان ها بحث نکنید"
الکی جامیگیره بابا من چون خودم چاقم خیلی تجربه ها دارم  گلاب به روت حتما حتما شکمت باید کار ک ...

عزیزم 

شما این روشو انجام دادی؟؟

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮