2737
2734
عنوان

دوتا فولیک 12و13داشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 160 بازدید | 37 پست
غصه نخور منم دفعه اولی ک رفتم دکتر بهم گفت ک تخمدانام خیلی شدید تنبلن و ب دارو مقاوم من اومدم خونه ا ...

منم دور اول آمپولام همینا رو داده 

به شما گفته داروهات باید خارجی باشه یا ایرانی اشکال نداره؟ 

منم دور اول آمپولام همینا رو داده  به شما گفته داروهات باید خارجی باشه یا ایرانی اشکال نداره؟& ...

ب من گفت سینال اف ایرانیشه گونال اف خارجی ولی همین سینال هام بااینکه تهرانم سخت پیدا میکنم گفت گونال حرف نداره ولی پیدا نمیشه دیگ‌

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داروخانه های 13ابان رفتی؟ ندا‌شتن‌؟ 

یدونه امپول دکاپپتیل میخواستم زنگ زدم اونجا گفتن نداریم از بین اون همه شماره ک بهم دادن فقط یکیشون انقلاب بود ک داشت ..

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
2731
ای بابا کاش حداقل داروهاش کمیاب نبود هم کمیاب هم گرون 

اره دقیقا ولی من ب این رسیدم ک کاری ب فولیکول و اسمرم‌و این چیزا نداره تا خدا نخواد نمیشه..من ی دوست داشتم رویان میرفت فولیکولش از ۷ بالا نمیرفت بعد ۷ سال بهش گفتن برو فعلا استراحت کن نمیشه بچه دار نمیشی همون ماهی ک دیگ از خیال بچه اومد بیرون عجیب باردار شد دومیشم ک گفتن اصلا شوهرش دیگ بچه دار نمیشه ولی دومیشو ناخواسته خدا بهش داد دوستم اشک میریخت میگفت من نمیدونم چجوری شده همش جلوگیری داشتیم 

اره دقیقا ولی من ب این رسیدم ک کاری ب فولیکول و اسمرم‌و این چیزا نداره تا خدا نخواد نمیشه..من ی دوست ...

آره واقعا همه چی دست خداست ولی نمیشه دست روی دست گذاشت باید تلاش کنیم 

شما داروها و مصرف میکنی و آمپول میزنی بدنت بهم نریخته؟ منم اصلا کم حوصله شدم خیلی صورتم جوش زده همش یه جوریم

آره واقعا همه چی دست خداست ولی نمیشه دست روی دست گذاشت باید تلاش کنیم  شما داروها و مصرف میکنی ...

نه فقط خیلی موقع رشد فولیکول تخمدانهام درد دارن ک دکترم مگیفت نشانه های خوبیه..هیچ تاثیری نداشته واسم..اره نباید دست رو دست گذاشت ولی نباید غصه هم زیاد بخوریم‌بخاطرش 

2740