2703
2553
عنوان

دوتا فولیک 12و13داشتم

153 بازدید | 37 پست

سایز فولیک بارور باید 25به بالا باشه ذخیره تخمدانم محدود عکس رنگی از رحم هم که گرفتم لوله هام سالم بود و چسبندگی هم نداشتم همه چیزش خوب بود، رفتم دکتر برام گلوکفاژ نوشته و کلیندیدوم سی و لاکتوواژ نوشته، کیا اینحور باردار شدن، ایا امیدی هست؟ البته دکترگفت هورمونهای مردونه دارم و باید از خونم بکشه بیرون

بَعضی اَز نَشدنهای زندگیــت رو بزار بِحساب اینکه اگر میشدن خیلی بَد میشد،پس به خُــــدا اِعتماد کُن

سایز مناسب فولیکول ی سری میگن ۱۷ تا ۲۳ ی سری ۱۸ ۲۴  از این سایز بیشتر دیگ کیست میشه خطرناکه 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وای ترسیدم. منم تنبلی تخمدان دارم. البته هتوز بچه نمیخوام . یعنی نازام؟  یه سوال هر ماه پریود ...

چرا بچه نمیخوای منم‌اول همینو گفتم الان فقط دارم حسرت اون سالای اولو میخورم نمیشه ک نمیشه 😭

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
2720
وای ترسیدم. منم تنبلی تخمدان دارم. البته هتوز بچه نمیخوام . یعنی نازام؟  یه سوال هر ماه پریود ...

بله هرماه پریود میشم اما خیلی کم میاد، نیل خودتونه اما دیر نزار باردار بشی به دردسراش و هزینه هاش نمیارزه، خدا نکنه نازا باشی

بَعضی اَز نَشدنهای زندگیــت رو بزار بِحساب اینکه اگر میشدن خیلی بَد میشد،پس به خُــــدا اِعتماد کُن
سایز مناسب فولیکول ی سری میگن ۱۷ تا ۲۳ ی سری ۱۸ ۲۴  از این سایز بیشتر دیگ کیست میشه خطرناکه&nbs ...

دکتر حرفی نزدمن رفتم پیش پرفسور میردامادی برام اینارو تجویز کردن، مرکز ناباروری که رفتم گفت سریع باید ivfکتی، ولی پرفسور میردامادی گفتن هورمونهای مردونه دارم و اینا رو نوشتن

بله هرماه پریود میشم اما خیلی کم میاد، نیل خودتونه اما دیر نزار باردار بشی به دردسراش و هزینه هاش نم ...

اما هر ماه میشم  با خونریزی خیلیییی کم. نکنه نازا باشمممم . چه کنم؟ قرصم نمیتونم بخورم چون قرصا هورمونیه  و سینه هام کیست سازه

چرا بچه نمیخوای منم‌اول همینو گفتم الان فقط دارم حسرت اون سالای اولو میخورم نمیشه ک نمیشه 😭

منم همینجور، باید ببینی مشکل اصلیت چیه برای بارداری، اونو رفع کتی مثل من

2714
دکتر حرفی نزدمن رفتم پیش پرفسور میردامادی برام اینارو تجویز کردن، مرکز ناباروری که رفتم گفت سریع بای ...

چند ماه اقدامی؟اگ هزینه‌شو داری ک زودتر آی وی اف کن من هزینه شو ندارم 

اما هر ماه میشم  با خونریزی خیلیییی کم. نکنه نازا باشمممم . چه کنم؟ قرصم نمیتونم بخورم چون قرصا ...

بالاخره که دکتر میری یه راحلی داره با قرصی که مشکل ساز نشه، کدوم شهری؟

مشکلت چیه گلم؟ من بچه نمیخوام اصلا علاقه تدارم به بچه  ولی بالاخره که جی   باید بیارم. اما تنبلی تخمدان دارم میترسم نازا باشم . چه کنم.؟ 

منم همینجور، باید ببینی مشکل اصلیت چیه برای بارداری، اونو رفع کتی مثل من

من خودم تنبلی شدید دارم ک با دارو فولی خیلی خوب دارم شوهرمم آزش خوبه نمیدونم چرا نمیشه یکسال بدون دارو اقدام کردم نشد الان دوماهه تحت نظر فوق تخصص نازایی ام عکس رنگی هنوز نگرفتم خیلی میترسم ازش

مشکلت چیه گلم؟ من بچه نمیخوام اصلا علاقه تدارم به بچه  ولی بالاخره که جی   باید بیارم ...

تنبلی تخمدان دارم با دارو فولیکول دارم ولی نمیشه شوهرمم‌مشکل ندارهد

چند ماه اقدامی؟اگ هزینه‌شو داری ک زودتر آی وی اف کن من هزینه شو ندارم 

نه من هزینشو ندارم، اینا دکترایی که میگن ای وی اف کن بهم پول قرض میدن و استرس به جون ادم، من دوستم ذخیره تخمدان اصلا نداشته و با دارو و سوزن باردار شده الانم دوتا بچه داره، من، 7ساله ولی بصورت جدی دکتر نرفتم و نزدیکیهامونم کم بوده

2706