2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگه همه میدونن دیگه اونجا بره منه

وقت تقسیم ارث و میراث همه یادشون می‌ره. حرف و دلخوری پیش میاد

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار

به تو میگه دنبال چی؟؟

مضحکه..

بگو این تویی که به من توهین کردی با این کارت😐

بگو مگه من اومدم عقدت بشم و مهر بگیرم و فلنگ رو ببندم؟؟

خوبه والا..حالا خودش جلوجلو درمورد تو سوظن داشته 

ولی دست پیش میگیره...😏

لایک نکنید لطفا...ریپلای فقط           خدایا شکرت           
2728
خب میگید چیکار کنم ؟

نمی‌دونم والا، باید یه نفر غیر از تو بهش بگه یکی که ازش حرف شنوی داشته باشه. مثلا اگه عمو یا دایی داره که بدونی آدم های خوبی هستن. باهاشون در میان بذار تا بهش بگن. یا مثلا اگه مذهبی هست بگی یه عالم دینی بهش بگه. تو دین اسلام توصیه شده همه چی دقیق و مشخص باشه نه اینکه اینجوری قاطی پاتی. اصلا درست نیست. فرض کن پدرش به رحمت خدا بره و تو ارث و میراث خونه رو تقسیم کنن اون دنیا پدرش حق الناس میمونه به گردنش و گناه این حق الناس هم به گردن پدرش میشه هم کسایی که خونه رو به ناحق گرفتن.

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار

همسر دوستم تک پسر بود ، توی دوران عقدشون یه خونه لوکس گرونقیمت خرید بنام مادرش زد . اونم دقیقا میگفت من و مادرم نداریم

دوستم سه سال جنگ و دعوا داشت با شوهرش که برو به مادرت بگو خونتو به نامت بزنه

پسره و مادرشم لج کردن ، گفتن تو پول پرستی مادی گرایی ، نکنه میخوای بری مهریه ات رو بذاری اجرا این خونه رو از چنگ حسام دربیاری ؟؟؟؟ اینم بیخیال شد دیگه نگفت چیزی

بعد از چند سال مادرش فوت کرد ، خواهرای حسام و شوهراشون اومدن ارثشون رو گرفتن رفتن . بااینکه میدونستن خونه مال برادرشونه 😐😐😐😐😐😐

هی سر به راه تر ، هی سر به زیر تر ، هی گوشه گیر تر /  هر لحظه خسته تر ، هر لحظه تلخ تر ، هر لحظه پیر تر
2740
نمی‌دونم والا، باید یه نفر غیر از تو بهش بگه یکی که ازش حرف شنوی داشته باشه. مثلا اگه عمو یا دایی دا ...

یعنی وقتی یکی میمیره قانون قبول نمیکنه که مثلا فلان خونه ماله فلان پسره ؟ میگه همه چی باید تقسیم بشه ؟ 

یعنی وقتی یکی میمیره قانون قبول نمیکنه که مثلا فلان خونه ماله فلان پسره ؟ میگه همه چی باید تقسیم بشه ...

به نظر شما مادرم باهاش صحبت کنه ؟ یه ساله عقدیم 

یعنی وقتی یکی میمیره قانون قبول نمیکنه که مثلا فلان خونه ماله فلان پسره ؟ میگه همه چی باید تقسیم بشه ...

بله تمام داراییش وارد انحصار وراثت میشه. بعد اگه خواهر و برادر ها انصاف داشته باشن بعدش اون خونه رو میدن به شوهر شما. اگر نه که تقسیم میشه دیگه. همون انحصار وراثت هم طول می‌کشه

مگه اینکه وصیت نامه بنویسه و ثبت محضری کنه که اون خونه ارث برسه به شوهر شما. ولی خب چه کاریه. خب همین الان خونه رو بزنه به نام شوهر شما که خودش پولش رو داده

به نظر شما مادرم باهاش صحبت کنه ؟ یه ساله عقدیم 

اگه رابطه ش با مادرت خوبه بله. منطقی حرف بزنه و مثلا یه سری مثال هم بزنه

چیکار کنم

بگو چون تو و بابات ندارین برو با همون بابات ازدواج کن! هر وقت احساس کردی یه ماهیت مستقل به عنوان یه مرد داری بیا زن بگیر

بگو من و تو زن و شوهریم هر چی داریم باید در کنترل و اختیار خودمون باشه

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
منم ترسوندین شوهرم بخاطر وام خونمون رو زد ب اسم باباش میشه بالا بکشنش

باید تو محضر اسناد رسمی یه قرارداد بنویسید که فقط بابت گرفتن وام به نامشون زدی

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2706