2737
2734
عنوان

پوستم داغونه 😪😪😥😥😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 806 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من وقتی سفیده میزنم صورتم بیش از حد خشک میشه نمیتونم حرف بزنم باید دوباره سفیده بزنم روش یا اینکه طب ...

عزیزم سفیده و نشاسته باعث خشک شدن میشن و به مرور زمان چروک روی صورت میندازن هر چی نی نی سایت گفتن نزن همش چرته مثل سرکه وآبلیمو که اسیده و به مرور باعث لک و سوختن پوست میشه والا من حرف بزنم میگن داری تبلیغ خودتو میکنی ولی نکنید پوستتون خراب میشه باید هزار برابر خرجش کنید تا برگرده

عزیزم سفیده و نشاسته باعث خشک شدن میشن و به مرور زمان چروک روی صورت میندازن هر چی نی نی سایت گفتن نز ...

چه اشکالی داره ،تبلیغ کنی،فوقش ادم ازمحصولات شمامیگیره بعدمیبینه خوب نیس دیگه نمیگیره،من دوس دارم همه چیو تجربه کنم ،تایه چیز خوب پیدا کنم،شما تبلیغ کن اگه خوب باشه ثواب میکنی والا

عزیزم سفیده و نشاسته باعث خشک شدن میشن و به مرور زمان چروک روی صورت میندازن هر چی نی نی سایت گفتن نز ...

عزیزم میشه برا پرشدن صورت و شفاف شدن هم به من چیزی معرفی کنی؟

پوستم معمولیه.نه خشکه و نه چرب.۲۶ سالمه.گندمی هستم

نظرتون راجبه سوپکس چیه؟خیلی معروف شده ،قیمتشم خیلی پایینه،نظراتو تو دیجی میخونم اکثرن راضین

سوپکس مرطوب کنندست آبرسانی خوبی نداره فقط در حد روی پوست کار میکنه آبرسان باید رطوبت به زیر پوستت ببره تا اثرش ببینی نه سطحی الان ما آبرسان داریم 15000 تومن فقط در حد همون لحظه مرطوب میکنه امایک آبرسان داریم ام ان دی خودم نمایندگی فروشش دارم شما حتی اگر دستت هم با آب بشوری خشک کنی بازم احساس رطوبت داری چون رطوبت تا لایه زیر پوستت میبره هر آبرسانی خوب نیست

2738
چه اشکالی داره ،تبلیغ کنی،فوقش ادم ازمحصولات شمامیگیره بعدمیبینه خوب نیس دیگه نمیگیره،من دوس دارم هم ...

مطمئن باش خوبه الان از همین تاپیک دارم مشاوره انجام میدم خیلی مشتریام راضین اگر دوستداشتی بیا عکسهای قبل و بعد درمانشونم ببین

https://www.instagram.com/ghazalmh97/

عزیزم میشه برا پرشدن صورت و شفاف شدن هم به من چیزی معرفی کنی؟ پوستم معمولیه.نه خشکه و نه چرب.۲۶ سال ...

پرشدن پودر کلاژن نه قرصش پودرش و شفاف شدن هم چندیدن مدل مواد هست بستگی داره چقدر بخواین هزینه کنید

من وقتی سفیده میزنم صورتم بیش از حد خشک میشه نمیتونم حرف بزنم باید دوباره سفیده بزنم روش یا اینکه طب ...

نه عزیزم باید همینجور بزنی روش تا چهل دقیقه تموم بشه بعد اینکه موقعه ماسک اصلا نباید حرف بزنی

✖ forget who forgets you ✖