2410
2553

پوست شوهرم مثل اینه صاف ،پوست من پر از جوش و جای جوش و لکه قرمز ،حالم از خودم بهم میخوره  ،قبل از بارداری بهتر بودم ،صورتم تپل بود ،اما از وقتی باردار شدم کلا آب شدم،شدم یه بادکنکی که بادش  خوابیده و چروک شده ،چیکار کنم دیروز رفتم داروخانه ضد لک و کرم تقویتی بخرم اما اونقدر قیمتش بالا بود دست خالی برگشتم ،ماسک خانگی هم زدم اما بی فایدس  ،چیکار کنم 😔😔😔

نفس زندگیم دخترم  😍😍😍❤❤❤❤🤩🤩🤩🤩😘😘😘😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

صورتت رو با صابون بشور بعد سفیده تخم مرغ با ابلیمو قاطی کن خیلی هم بزن تا کف کنه بعد بزن رو صورتت تا چهل دقیقه بزار روز بعدم خیارسبز رنده کن رنده ریز بعد بزار رو صورتت دو هفته انجام بده جواب میگیری 

✖ forget who forgets you ✖

دوسته گلم خیارورنده کن باگلاب قاطی کن جوریکه حالت ژله ای بگیره وبزارفریزرتقریبانیم ساعت بعدبزن صورتت پوست صورتت بعدیه مدت مثه آینه میشه

میگن باکسی که عاشق بوده واردرابطه نشین بوی معشوقه اش که بیادمیزنه زیرهمه چی😭😭😭😭

عزیزم یه واتر بمب کامان بگیر برا سه چهار ماهت میشه. آبرسانه عالیه... ویتامین سی ش روشن کنندس. صورتیش کلاژن سازه. ضرر هم نداره. رطوبت پوستتم بعد هفت روز بر میگردونه

2714

نوع پوستت چیه عزیزم؟؟

من متاسب با نوع پوستت شاید بتونم کمکت کنم

عضوشدن توی نی نی سایت برام مثل ی چالش شخصی هستش!چون اینجا طرزفکرایی و میبینم ک منو ب ستوه میارن اما با خودم شرط کردم که به وسیله این سایت صبرمو ببرم بالا و جواب هرچیزی و ندم و پرخاش نکنم!🙂😁تجربه های بقیه هم برام جالبن!خودم جای اونا میزارم و خیال بافی میکنم که اگه جای اون طرف بودم چیکار میکردم🧐🤔دوستون دارم بوس ب همتون ب خصوص آبانیاو ب جز برادرای سایت😁😁😁
عزیزم یه واتر بمب کامان بگیر برا سه چهار ماهت میشه. آبرسانه عالیه... ویتامین سی ش روشن کنندس. صورتیش ...

نه خیلیا باش جوش میزنن برا کف پا خوبه😂از بس عطر میزنن و اشغاله

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون
عزیزم یه واتر بمب کامان بگیر برا سه چهار ماهت میشه. آبرسانه عالیه... ویتامین سی ش روشن کنندس. صورتیش ...

کامان به همه نمیسازه کلی مشتری بودن بهم مراجعه کردن جوش زدن شدید اصلا برا کسی تجویز نکن

اگه بارداری هیچی بدون تجویز پزشک نزن واسه نی نی خطر ناکه انشالله که بدنیا اومد برو یه متخصص پوست

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید
صورتت رو با صابون بشور بعد سفیده تخم مرغ با ابلیمو قاطی کن خیلی هم بزن تا کف کنه بعد بزن رو صورتت تا ...

من وقتی سفیده میزنم صورتم بیش از حد خشک میشه نمیتونم حرف بزنم باید دوباره سفیده بزنم روش یا اینکه طبیعیه؟؟

2706