2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وااااای هلاکم به خدا نمیری الاهی که وسوسه ام کردی پاشدم همه ی خونه هارو ریختم بیرون ودارم تمیز میکنم فکر کن از صبح تا حالا دارم تمیز میکنم هنو یه عالمه دیگه مونده😢😢

وزن فعلی ۶۲   وزن هدف ۵۹ 😍 انشالله به راحتی میرسم بهش 😉🥰
2740
وااااای هلاکم به خدا نمیری الاهی که وسوسه ام کردی پاشدم همه ی خونه هارو ریختم بیرون ودارم تمیز میکنم ...

وااااای خیلی خوشحالم که تونستم یه نفرو به انگیزه بیارم😘خسته نباشی خانم مرتب حالاعکس بده منم توخوشحالیت شریک بشم😎

if you can't be kind,be quiet😏
اما لذت داره ها خیلی اما زیادی به هم ریخته نبود به خدا ها فکر نکنی شلختم 

ببین منم دقیق اینطوریم اصلانمیذارم به حد شلختگی برسه یا کثیفی تند تند درحال تمیزکردنم و دستمال کشیدن براهمین همیشه همینطوریم😊

if you can't be kind,be quiet😏

وسایل برقی جاش بالای کابینت نیس در واقع اون بالا نباید چیزی گذاشته بشه  

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
جا ندارم ک عزیزم .رو اپنم ک شلوغ میشه😊

اره عزیزم درکت میکنم منم قبلا جا نداشتم ولی من کمد دیواریم جا دار بود اونجا گذاشته بودم هر موقع لازمم میشد میوردم دم دست انقد راحت شده بودم

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
اره عزیزم درکت میکنم منم قبلا جا نداشتم ولی من کمد دیواریم جا دار بود اونجا گذاشته بودم هر موقع لازم ...

منم ایشالله تا سال دیگ کمد دیواری میکنم خونمو 

اره خیلی خوبه کمد دیواری

من الان انقد لباس دارم ولی براشون جا ندارم😑

ترسم از دردو دل نیس " از اسکریت شات بعدشه :/
منم ایشالله تا سال دیگ کمد دیواری میکنم خونمو  اره خیلی خوبه کمد دیواری من الان انقد لباس دار ...

انشالله عزیزم...اره واقعا نعمته

2706