2737
2739
ممنونم ولی گویا خریداری نداره سهام عدالت، همه اونا ک گذاشتم بانک بفروشه بعد ۱ ماه ۲ماه پول نگرفتن و ...

اینو کی گفته بهترین سهمای بازاره اینقدر طالب داره که همه تو صف خریدن اتفاقا دولت بهترین سهما رو انتخاب کرده 

اینکه بانک تعلل کرده مشکل از بانکاست نه سهام 

بهترین کار اینه نفروشید چون هر روز قیمتشون داره میره بالاتر واقعا حیفه فعلا بفروشید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینو کی گفته بهترین سهمای بازاره اینقدر طالب داره که همه تو صف خریدن اتفاقا دولت بهترین سهما رو انتخ ...

خیلی ممنونم از لطفی ک کردید واقعا دو دل بودم برا فروش😘

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ
2731
من باز هم متوجه نشدم . یعنی شما الان بورس بلد نیستید ولی میخواید توی بورس بمونید و کار کنید یا فقط م ...

دومی عزیزم قصد فروش ۳۰ درصد دارم.

دومی عزیزم قصد فروش ۳۰ درصد دارم.

خوب شما برای فروش سی درصد اصلا احتیاج به بورس ندارید قرار شده از طریق بانک پیگیری بشه . من دقیق در جریانش نیستم چون قصد فروش نداشتم . ولی سایتی که کارگزاری مفید قرار داده برای این کار برید به نظرم خوبه .

se.emofid.com

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
خوب شما برای فروش سی درصد اصلا احتیاج به بورس ندارید قرار شده از طریق بانک پیگیری بشه . من دقیق در ج ...

ممنونم 

2740
عزیزم ببخشید شرمنده مزاحم میشم مبگم میخام بفروشم طلا بگیرم نظرت چیه؟

اجازه هست منم نظر بدم ؟ اگر میخواید سهام عدالت بفروشید طلا بخرید اشتباهه چون بورس الان داره سود میده . ولی طلا قبمتش بالا هست الان ، خریدش اشتباهه چون مدتی متوقف میشه یا میاد پایین

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
اجازه هست منم نظر بدم ؟ اگر میخواید سهام عدالت بفروشید طلا بخرید اشتباهه چون بورس الان داره سود میده ...

عزیزی شما لطف کردید،اخه خانوما طلا دوست دارند و گویا فروش سهام زمان بر هست اگر یک ماه فروش بده طلا شنیدم شهریور کمی افت داره بخرم و حالا حالا ها قصد فروش ندارم.