2733
2734

تو ازمایش شوهر من نوشته  immotitle

۱۲ درصد بعد جلوش زده ۱۹ میلیون .اینجا میگن مورفولوژی البته یکی تو همین ساید ازمایشو نگاه کرد گفت نرمال نیس منم شهرمون فقط یه ازمایشگاه داره بجز بیمارستان رفتم همونجا اگه این ماه iui جواب نده میرم یزد کلا برا درمان 

بعد دوسال انتظار خدا یه فرشته کوچولو گذاشت تو دلم خیلی خوشحال بودم بعد هر نمازم خدارو شکر کردم ۹ ماه تو وجودم رشد کرد و بزرگ شد وقتی دنیا اومد گفتم من خوشبخت ترین زن دنیام شوهرم دیوانه وار دوسم داشت ثمره عشقمونم دنیا اومده بود ولی نمیدونستم اینقدر عمر خوشبختیم کوتاهه یه هفته به پایان ۴ ماهگی پسرم فهمیدم فرشته کوچولوم سرطان خون داره اول ۶ ماهگی اسمونی شد  اگه امضامو خوندی برای ارامش دلم دعا کن اگه مادری الهی هیچوقت داغ بچتو نبینی اگرم دوس داری مادر  بشی ان شاءالله خدا دامنتو با اولاد صالح و سالم سبز کن برا منم دعا کن خدا بهم اولاد سالم و صالح بده اگه صلاح میدونه ممنون 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو ازمایش شوهر من نوشته  immotitle ۱۲ درصد بعد جلوش زده ۱۹ میلیون .اینجا میگن مورفولوژی البته ...

تو آزمایش همسر من کلا همچین چیزی نیست که

آزمایشگاه به من گفت نه خیلی قوی نه خیلی ضعیف

بادارو درست میشه احتمالا

ولی آی یو آی کن..

میخوام به دکترم بگم واسم آی بو آی کنه زودتر

تو آزمایش همسر من کلا همچین چیزی نیست که آزمایشگاه به من گفت نه خیلی قوی نه خیلی ضعیف بادارو درست ...

بفرست شاید چیزی فهمیدم اخه من دو هفتس تو نتم برا تفسیر ازمایشش .منم این ماه پریود شم میرم تو سیکل ای یو ای 

بعد دوسال انتظار خدا یه فرشته کوچولو گذاشت تو دلم خیلی خوشحال بودم بعد هر نمازم خدارو شکر کردم ۹ ماه تو وجودم رشد کرد و بزرگ شد وقتی دنیا اومد گفتم من خوشبخت ترین زن دنیام شوهرم دیوانه وار دوسم داشت ثمره عشقمونم دنیا اومده بود ولی نمیدونستم اینقدر عمر خوشبختیم کوتاهه یه هفته به پایان ۴ ماهگی پسرم فهمیدم فرشته کوچولوم سرطان خون داره اول ۶ ماهگی اسمونی شد  اگه امضامو خوندی برای ارامش دلم دعا کن اگه مادری الهی هیچوقت داغ بچتو نبینی اگرم دوس داری مادر  بشی ان شاءالله خدا دامنتو با اولاد صالح و سالم سبز کن برا منم دعا کن خدا بهم اولاد سالم و صالح بده اگه صلاح میدونه ممنون 😔
2728
فرستادم عزیزم بالاترهست

مورفولوژی نرمال زده ۲۰ درصد ولی رنج ازمایشگاهو نزده 

مورفولوژی نرمال زده ۲۰ درصد ولی رنج ازمایشگاهو نزده 

اره الان تو این مقاله خوندم موفولوژی نرمالش بین ۴تا ۱۰درصد میشه

من فکر کردم ۱۰درصد خیلی کمه

ولی از تعداد اسپرم و تحرک اسپرم سر در نیاوردم اصلا

https://www.bartarinha.ir/fa/news/930671/آزمایش-اسپرم-و-تفسیر-نتایج-آن

عزیزم خیلیی ممنون دقیق خوندم و به کارم اومد

من فکر میکردم ۱۰درصد مورفولوژی خیلی کمه ولی تو این مقاله نوشته بود نرمالش همین قد

فقط بازم از تحرک و تعداد اسپرمش سردر نیاوردم

2740
اره الان تو این مقاله خوندم موفولوژی نرمالش بین ۴تا ۱۰درصد میشه من فکر کردم ۱۰درصد خیلی کمه ولی از ...

رنج ازمایشگاه ها با هم فرق داره برا من زده مورفولوژی نرمال بیش از ۶۰ درصد برا همین اون خانمه که تفسیر کرد گفت نامعتبره