2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بفرست من بهت بگم

سلام میشه منم یه سوال دارم بپرسم ؟ 

بعد دوسال انتظار خدا یه فرشته کوچولو گذاشت تو دلم خیلی خوشحال بودم بعد هر نمازم خدارو شکر کردم ۹ ماه تو وجودم رشد کرد و بزرگ شد وقتی دنیا اومد گفتم من خوشبخت ترین زن دنیام شوهرم دیوانه وار دوسم داشت ثمره عشقمونم دنیا اومده بود ولی نمیدونستم اینقدر عمر خوشبختیم کوتاهه یه هفته به پایان ۴ ماهگی پسرم فهمیدم فرشته کوچولوم سرطان خون داره اول ۶ ماهگی اسمونی شد  اگه امضامو خوندی برای ارامش دلم دعا کن اگه مادری الهی هیچوقت داغ بچتو نبینی اگرم دوس داری مادر  بشی ان شاءالله خدا دامنتو با اولاد صالح و سالم سبز کن برا منم دعا کن خدا بهم اولاد سالم و صالح بده اگه صلاح میدونه ممنون 😔
سلام میشه منم یه سوال دارم بپرسم ؟ 

عزیزم من چون شوهرم چند بار این ازمابش داده گفتم بفرست وگرنه علم و دانشی تو این زمینه ندارم

❤یه صلوات برای سلامتی کوچولوهام بفرستید❤
عزیزم من چون شوهرم چند بار این ازمابش داده گفتم بفرست وگرنه علم و دانشی تو این زمینه ندارم

باشه بازم تجربه که داری من خیلی نگرانم ازمایش شوهرم ضعیفه ینی تعداد اسپرماش خیلی خوبه ولی نرمالش ۱۹ میلیونه بنظرت من حامله میشم ؟ یا حتما باید ای وی اف کنم .بقیه اسپرماش بدشکلن ولی تحرکش خوبه 

بعد دوسال انتظار خدا یه فرشته کوچولو گذاشت تو دلم خیلی خوشحال بودم بعد هر نمازم خدارو شکر کردم ۹ ماه تو وجودم رشد کرد و بزرگ شد وقتی دنیا اومد گفتم من خوشبخت ترین زن دنیام شوهرم دیوانه وار دوسم داشت ثمره عشقمونم دنیا اومده بود ولی نمیدونستم اینقدر عمر خوشبختیم کوتاهه یه هفته به پایان ۴ ماهگی پسرم فهمیدم فرشته کوچولوم سرطان خون داره اول ۶ ماهگی اسمونی شد  اگه امضامو خوندی برای ارامش دلم دعا کن اگه مادری الهی هیچوقت داغ بچتو نبینی اگرم دوس داری مادر  بشی ان شاءالله خدا دامنتو با اولاد صالح و سالم سبز کن برا منم دعا کن خدا بهم اولاد سالم و صالح بده اگه صلاح میدونه ممنون 😔
باشه بازم تجربه که داری من خیلی نگرانم ازمایش شوهرم ضعیفه ینی تعداد اسپرماش خیلی خوبه ولی نرمالش ۱۹ ...

عزیزم از کجا متوجه میشی که چند میلیونه و تحرکش چقدره؟؟

ببین تو آزمایش من میتونی بگی چند میلیون و تحرکش چقدره؟

2706