2733
2734
عنوان

گل ختمی چیدم😍+عکس+خواص شگفت انگیز

| مشاهده متن کامل بحث + 16279 بازدید | 29 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من میذارم تو آب ۲روز له میکنم میزنم به پوستم وموهام بعد۴ساعت میشورم موهات میدرخشششششه

کُل گل رو تو آب میذاری؟ تازه اش رو تو آب میذاری؟

لِه میکنی گلبرگها نمیچسبه به موهات؟

نرم هم میشه؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2731
کُل گل رو تو آب میذاری؟ تازه اش رو تو آب میذاری؟ لِه میکنی گلبرگها نمیچسبه به موهات؟ نرم هم میشه؟

مچسبه باید دوش بگیری دیگه

بله کل کل رو

توزندگی یه چیزایی روآسونمیشهفهمید،ولیسخت میشهفهموند....
مچسبه باید دوش بگیری دیگه بله کل کل رو

ممنون. همونجوری تازه تازه؟

نگفتی نرم هم میکنه یا نه؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
خودشو نمیخوریم عزیزم  عصارشو که پس داد از صافی ردش میکنم شربتش یه بنفش خوشرنگی میشه و اینکه ط ...

چهههه خوووب منم درست کنم

واسه منم رنگ میده بنظرت؟

2740
نمیدونم عزیزم  اول خشک کن بعد تو اب خیس کن اگر رنگ هم نده اما خیلی مفیده

مرسی خاااانمی اینو هم ازت یادگرفتم