2737
2739
عنوان

اونایی ک شغل دوم دارن بیان معرفی کنن شاید بدرد یکیمون خورد

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 23 پست
کشت زرع چی مثلا؟دوهزار متر زمین داریم

سمت ما گندم و جو میکارن هکتاری حدودا بدون هزینه 7-8 تومن در میاد اما اگه بخوای باغ بکنی باید نزدیک 5 سال فقط خرج بکنی و هزینه کنی و منتظر سود نباشی البته به نوع درختشم بستگی داره که کی به باردهی بشینه

أَلَیْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ؛ آيا خدا كفايت‏‌كننده بنده‌‏اش نيست
 مازندران.بهشهر پرورش بلدرچین چی ؟ ما تا از آشناهامون پرورش قارچ زدن یک سالی میشه هنوز ادام ...

پرورش بلدرچین عالیه. ضررش کمتر.  مرغ و اردک و هم خوب.  اگه سرمایه داری قوغاز پرورش بده. من کلی برنامه دارم اما حیف تهرانم و جا ندارم.

خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اگ سرمایه تون یکم بیشتربود خریدوفروش اتومبیل هم خوبه..

بنطرم کشاورزی سخته مث برنج

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
سمت ما گندم و جو میکارن هکتاری حدودا بدون هزینه 7-8 تومن در میاد اما اگه بخوای باغ بکنی باید نزدیک 5 ...

کدوم منطقه این؟؟

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
2728
پرورش بلدرچین عالیه. ضررش کمتر.  مرغ و اردک و هم خوب.  اگه سرمایه داری قوغاز پرورش بده. من ...

اردک خوراک زیاد میخوره خونه 5تا اردک و دوتاغاز و 6تا مرغ داریم هر سه روز بیست تومن سبوس میخریم براشون.این خوب نیست.

اما بلدرچین نمیدونم از کجا شروع کنم؟چند تا بگیریم؟وامم میدن برای احداثش

عزیزم من ب هیییییچکس بورس را پیشتهاد نمیدم 

اما چون میگی حقوقمون یکوهشتصده اندازه دانش خودم راهنماییت میکنم

ببین بورس یجوریه

امکان سودش باللس. ولی همونقد احتنال ضرر داره

مثلا من همه پولمو نبردم تو بورس با اینکه تقریبا خوب دازم سود میکنم. چون بخشی از پولمو وافعا احتیاج دارم

من بهشی از پولمو بردم ک باخودم گفتم اگ از دستم بره خودمو سرزنش نمیکنم

ولی ببین حداقل ارز اولیها را بخر. ارز اولیه معمولا ضرر نمده..... البته خب جون مقدارش محمدوده یودشم کنه! مثلا تو ی ماه ممکنه ففط دویصت تومن بهت برسه... ک اون دویصت تومن تو ی ماهونیم میشه پونصد مثلا! برا شما ک حقوقتون کمه همینم خوبه دیگ... حالا انشالله ذرامدهای بیشترم پیدا کنید

اگ تو شهر بزرگ هستید اسنپ هم جواب میده! میشه ماهی سه تومدازش دراورد اگ صبحای زود برید سرکار

برای ازدواج خوب و خوشبختیم دعام میکنید؟ 
اردک خوراک زیاد میخوره خونه 5تا اردک و دوتاغاز و 6تا مرغ داریم هر سه روز بیست تومن سبوس میخریم براشو ...

بلدرچین جای خیلی زیاد نمیخواد. زمین حیفه.  توش هرچیزی شد کشت کنید. یا باغ یا برنج و .... یه قسمتیش هم پرورش حیوان. بلدرچین رو بلد نیستم. ولی تو نت جستجو کنی فکر کنم راهنمایی بشی

خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"
2740
 مازندران.بهشهر پرورش بلدرچین چی ؟ ما تا از آشناهامون پرورش قارچ زدن یک سالی میشه هنوز ادام ...

اعع منم مازندرانیم ،آره بلدرچین اینا هم خوبه یا گلخونه برای گوجه وخیار هم خوبه یا کشت سبزیجات هم خیلی عالیه ،قارچ دردسر داره و دستش خیلی زیاده و باید حتماا آشنازیاد داشته باشن و با اکثر فستفودیا قرار داد ببندن