2737
2739
عنوان

تاپیک تکراری....مهد کودک

| مشاهده متن کامل بحث + 20 بازدید | 24 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ریحانه جان ببخشید اینو میگم ولی بنظرت به خاطر این نوع نراحتی کوچولوت کار درستی که بجای اموزش دادن مهدش رو عوض کنید امروز هد هستش فردا که نمیتونی مدرسه عوض کنی عزیزمبنظرم بهتره کمی تجدید نظر کنید توی رفتارتون مخصوصا کوچولوتون پسر هم هست
مامانی وسه تا جوجه دوست داشتنی
2742
مامی علیرضا یه دختر دارم. درست میگی. ولی هرچی بهش گفتم راضی نشد مهد قبلیش بره. یهو گفت نمیرم. منم فکر کردم چون صبح زود باید بیدار بشه دوست نداره بره.بعد 4 ماه جریانو بهم گفت. در این مورد حتما با مشاور صحبت میکنم. چون خودم خیلی از حساس بودنم ضربه خوردم
سلام نمیدونم درست یا نه من خودم مربی مهدم تو یکی لز بهترین و با سابقه ترین مهد .این میگم اگه دوست داری بچه ات بزلری مهد بزار ولی خواهشن زمانش کوتاه و این که حتما بهش سر بزن بدوت این که اطلاع داشته بلشن.ببین مربی مثل مادر تیست خیلی بد رفتار میکنن بچه رد میترسونن.گول حرف زدن مربیا و مدیر نخورید اگه بدنید چه رفتای میشه با بچه ها .خیلی بده
میشه برا حاجت روایی منم یه صلوات مهمونم کنید؟؟
وای خدا اگه مهدنذاریم چکارکنیم،دخترمن دوسالشه وماشاله خیلی پرانرژی وشلوغه،من واقعابریدم وهمش میگم کاشکی از یکسالگی مهدمیزاشتم،چون تواقوام دیدم که حتی شش ماهه رومهدگذاشتن ومیرن سرکاروخیلیم راضین،چون به قول خودشون نصف سختیه بچه داری رو نمیکشن وبه کارخودشون میرسن،منم بعدازعید دوباره میخوام برم سرکار ومهدبزارمش،بنظرم مهدخیلی خوبه،لاقل کمی میشه استراحت کرد وبه کارات برسی.
وقتی ردپای احساس سبزرادرقلب کسی باقی بگذاری,بیشترازحاضرین,حاضرخواهی بود,حتی اگرغایب باشی.....
2738
استراحت خودت واجب تر از اذیت فرزندته؟؟؟نمیدونم چی بگم من فقط خواستم بگم اگه بچه تو گذاشتی سر بزن.به خدا من خودم مربی مهدم ولی از دلم نمیاد جلو مادر یه رفتار خوب کنم پشت بچه رو بزنم یا غدذاشو بریزم دور.اقوامتون از دور میبینن داخل مهد نیستن من خودم اصلا در اینده نمیزارم مهد .واقعادکثیفه
میشه برا حاجت روایی منم یه صلوات مهمونم کنید؟؟
دربا 2525 ممکن بیشتر توضیح بدی در مورد حرفات آخه بچه های مهد خیلی روابط عمومی خوب دارن تو یه تایپک دیگه هم پرسیده بودم به راهنمایی ات نیاز دارم دوستم با بچه های شیرخوار چه رفتاری میکنن
خدایا به خاطر همه چیز ازت ممنونم