2733
2734
عنوان

رفتار خاص مادرشوهر .بیاید نظر بدید شب بیدارها

| مشاهده متن کامل بحث + 528 بازدید | 43 پست
مقتصد یعنی باقصد؟

اقتصادی و خسیس و ننگ و کِنِس و ناخن خشک و خاک بر سر😐😐😐😐

با چراغی همه جا گشتم و گشتم در شهر....هیچکس، هیچکس اینجا به تو مانند نشد.... هر کسی در دل من جای خودش را دارد....جانشین تو در این سینه خداوند نشد⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب معلومه هر مادربزرگى دوست داره تو جشن تولد نوه اش باشه ولى خوب مى ترسيده و حق هم داشته به نظرم شم ...

آیا مادربزرگ که اینهمه جشن تولد نوش مهم بوده یک مقدار ناقابل پول نقدی کادو برای همین نوه درگیری ذهنی ایجاد میکرده 

بعد ما خودمون با رعایت فاصله و ماسک و... به تمام فعالیتهای روتین قبلیمون حالا غیر رستوران و سفر و ... برگشتیم پس چرا خودخواهی کردم اگر  با همین ضوابط تولد مختصری برگزار کردم 

2731
خوب معلومه هر مادربزرگى دوست داره تو جشن تولد نوه اش باشه ولى خوب مى ترسيده و حق هم داشته به نظرم شم ...

یادم رفت بگم در هر دو هفته قبلیش سفرتفریحی رفته بودند که البته ما از ترس کرونا اینکار را نکردیم 

آیا مادربزرگ که اینهمه جشن تولد نوش مهم بوده یک مقدار ناقابل پول نقدی کادو برای همین نوه درگیری ...

آخه بهش بگو با اون صد تومنی که دادی یه تیشرتم نمیشه خرید واسه بچه...خاک بر سر خسیست کنم که با خوشحالیم پسش گرفتی😖😖😖😖

با چراغی همه جا گشتم و گشتم در شهر....هیچکس، هیچکس اینجا به تو مانند نشد.... هر کسی در دل من جای خودش را دارد....جانشین تو در این سینه خداوند نشد⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩

رفتارش بطور کلی درست نبود

اما خب شاید بخاطر سنش میترسیده و ازینکه مهمانی برگزار شده تو این اوضاع و بچه های دیگش نتونستن شرکت کنن ناراحت شده که مثلا کلا چرا کنسل نکردید چون بهرحال اگه مشکلی وجود داشته باشه خدای نکرده بچه اونم در خطره

ولی پس گرفتن کادو رو درک نمیکنم

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
2740
ملکه که هیچی اسکندر مقدونی ذهنم شد با تشکر😐😐😐😐

قربانت...✋

سوالی داشتی نپرسی مدیونی خواهر😐✋

به هر حال اين همه توصيه مى كنند أفراد مسن رعايت كنند و جوانترها هم رعايت اون ها رو بكنن چون در خطر ه ...

این  را هم بخونید لطفا . ببخشید البته شما نظرتون را گفتید منم نصف شبی هی مزاحم شما میشم فکر میکنم نماینده مادر شوهرمی😂(یادم رفت بگم در هر دو هفته قبلیش سفرتفریحی رفته بودند که البته ما از ترس کرونا اینکار را نکردیم)این را گفتم 

ترسش به جاست اما پس گرفتن کادو اونم فقط ۱۰۰ تومن بی ادبیه خیلییییییی حالا نمی مرد بعدا هم صد می داد خسیس!

الان صد تومن ده دلارم نیست یه کیلو میوست!

خدای مهربونم همه مردم دنیا رو به آرزوهای قشنگشون برسون🌹 خدایا جوونه رویان کوچولو رو تو دل همه مامانای منتظر سبز کن🙏