2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرخ کرده با پیاز بگو😆

کباب تابه ای با گوجه سیخ شده ودمی ودوغ وماست وسالاد😋😋😋😋

ماخودمون مهمون داریم زرشک پلو با مرغ وسیب زمینی نوشابه وسالاد کاهو عنترا میخوان بریزن خونمون تو این وضع مهمون اخه؟!؟فهم وشعور ودرکم خوب چیزیه واللا

✔❣به صلواتت برای حل مشکلمون خیلی نیاز دارم🌺۹/۹/۹۹ان شاءالله حاجت رواشدم وکارمون درست میشه برمیگردیم🤗امام رضا امام غریب الغربا تو رو به خواهرت حضرت معصومه واسطه من روسیاه شو😢دلم پرمیکشه برای حرمت برای پنجره فولادت 😭خدایا به معجزه ات نیاز دارم خدایا درهای رحمتت رو باز کن بروم خدایا تو روبه جدم قسم یه نگاهی کن😞😢...
2731
کباب تابه ای با گوجه سیخ شده ودمی ودوغ وماست وسالاد😋😋😋😋 ماخودمون مهمون داریم زرشک پلو با مرغ وس ...

من ی برادرشوهرم پررو دارم هی میاد خونمون تازه دستورم میده ک چی درست کن دردبخوره انگار من سراشپزم نکبت

من ی برادرشوهرم پررو دارم هی میاد خونمون تازه دستورم میده ک چی درست کن دردبخوره انگار من سراشپزم نکب ...

رو نده مگه نوکری مجرده؟سرسنگین شو تا خودشو جمع کنه

✔❣به صلواتت برای حل مشکلمون خیلی نیاز دارم🌺۹/۹/۹۹ان شاءالله حاجت رواشدم وکارمون درست میشه برمیگردیم🤗امام رضا امام غریب الغربا تو رو به خواهرت حضرت معصومه واسطه من روسیاه شو😢دلم پرمیکشه برای حرمت برای پنجره فولادت 😭خدایا به معجزه ات نیاز دارم خدایا درهای رحمتت رو باز کن بروم خدایا تو روبه جدم قسم یه نگاهی کن😞😢...
اره مجرده رونمیدم ولی از رو نمیره 😐

وااای منم یه برادر شوهر دارم مجرده از پررررووووییی نگم برات منم جوابشو میدم هرچی بگه وپرویی کنه 

ازش بدم میاد هیچی نداره فقط طبق طبق ادعا حالا پوشه ته جیبشو بکسل میکنه😂

2740
وااای منم یه برادر شوهر دارم مجرده از پررررووووییی نگم برات منم جوابشو میدم هرچی بگه وپرویی کنه  ...

من زیاد دهن ب دهن نمیشم باهاش چون زیاد حاضر جواب نیستم و حدوحدود ندارن خیلی بده کلا خیلی بدم میاد ازش انگار فرشته ی عذاب منه 

من زیاد دهن ب دهن نمیشم باهاش چون زیاد حاضر جواب نیستم و حدوحدود ندارن خیلی بده کلا خیلی بدم میاد از ...

خدا یه زن به برادرشوهرتو یه زن به برادر شوهرمن بده که نتونن تکون بخورن 

بخدا حتی به خواهرشم رحم نمیکنه همش به مادرش میگه خوب دامادتو پروار کن حالا خودش اندازه سه نفر میخوره .نه قیافه نه هیچ ادعاشم میشه

خدا یه زن به برادرشوهرتو یه زن به برادر شوهرمن بده که نتونن تکون بخورن  بخدا حتی به خواهرشم رح ...

برادرشوهرمن ۱۸ ۱۹ سالشه بابا حالاکو تا زن اصلا کی ب اون سگ زن میده.سگ میگما افتضاحه 

برادرشوهرمن ۱۸ ۱۹ سالشه بابا حالاکو تا زن اصلا کی ب اون سگ زن میده.سگ میگما افتضاحه 

اره این خرماهم تازه ازسربازی اومده اصن ادمش نکردن یابورو...اره راستم میگی کی میاد زنش شه🤭🤭🤭😉

اره این خرماهم تازه ازسربازی اومده اصن ادمش نکردن یابورو...اره راستم میگی کی میاد زنش شه🤭🤭🤭😉

الهی من فدای تو بشم اخه چ دل پری داریم از دست برادرشوهر😂