2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دمش گرم😅همین گودزیلاها آخرش ی کاری واسه این مملکت میکنن

شوهرخواهرم یه آدم جدی و منضبط بود. پسرشون رو هم با سختگیری نسبی تربیت کرد ولی این دختر کلا قواعد زندگیشون رو تغییر داده، باباش هم کلی عوض شده  

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
2728
چقدر بیخیالن همین بچه ده سالش بشه صدتا دوست پسر پیدا میکنه

حالا این خوبه توی اقوامون دور .یه بچه ۴ ساله بود داشتن برا خواهرش جهزیه میگرفتن میگن این ۴ سالرو نمیتونستن از فروشگاه بیرون بیارن میگف منم جهزیه میخوام بعد ابجیم باید منم شوهر کنم

بابا جونم کورد🥰مامانم ترک🥰منم مخلوط 🤣
سوتی که نه. یکی از شیرین زبونیای دخترخواهرم(4 سالشه) مامانم بهش گفت دختر منو اذیت کردی؟ برگشت گفت دخ ...

عزیزم😂😍

زخمم کاریه...💔  هی تیر ایکشه...    بریت و گل بگیت...💫 ای دل نخشه...💔 خدا بارون بزه...☁ ای زخمه بشور... خدا یا مرحمی... سی دلم بجو...  خدا حالم بیه...💔 مه نونی چمه...  یار کرده ولم...💔 سر تا پام غمه...   خدایا تو چته...✌ مه بی مو بدی...😣 یه تیرناحقی...💘 و قلب مو زدی...💔😔
حالا این خوبه توی اقوامون دور .یه بچه ۴ ساله بود داشتن برا خواهرش جهزیه میگرفتن میگن این ۴ سالرو نمی ...

اینا بازم یه چیزی،چون تو اطرافیان حرف عروسی و اینا هست،پسر من ۵سالشه تا پارسال میگفت می‌خوام فلانیو بگیرم🤦🤦اطرافیان هم بال و پر میدادن بهش،کم کم یادش دادم گفتم همه ی بچه ها دوستن با هم مثلا پارسا دوستته فاطمه هم دوستته 

اما حرف حامله بودن و اینا واقعا زشته،بچه های من حتی این کلمه رو تا حالا نشنیدن

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
عزیزم😂😍

یه بار به من گفت خیلی منو دوس داری مگه نه؟(آخه خیلی قربون صدقه خودش و داداشش میرم)گفتم بله که دوستت دارم.گفتش پس بادایی (به شوهر من میگه دایی)صحبت میکنم واسه ت یه دخترکوچولو بگیره  

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
2738