2410
2553

دختر عمم ۲.۵سالشه شکمش درد میکنه میگه مامان مامان نکنه من حاملم ام؟؟شکمم خیلی درد میکنه .منم ۱۰ سالم بود میگفتم مامان هواپیما کی ابجیمو میاره

بابا جونم کورد🥰مامانم ترک🥰منم مخلوط 🤣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

سوتی که نه. یکی از شیرین زبونیای دخترخواهرم(4 سالشه) مامانم بهش گفت دختر منو اذیت کردی؟ برگشت گفت دخترت منم مادرجون. مامانم باید یاد بگیره چجوری باهام حرف بزنه  

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...

نوه داییم پنج سالشه رفته به باباش گفته خواهش میکنم ازت همینجوری خوشگل و جوون بمون تا من بزرگ بشم شوهرامو بیارم بهت معرفی کنم

پسرداییم پرسیده شوهراتو ؟ مگه تو چند تا شوهر میخوای؟

اونم گفته دوتا

که بااین قهر کردم برم بخوابم دل اون

بااون قهر کردم بیام بخوابم دل این

هی سر به راه تر ، هی سر به زیر تر ، هی گوشه گیر تر /  هر لحظه خسته تر ، هر لحظه تلخ تر ، هر لحظه پیر تر
2714

خواهرم ۶ سالش بود بابا گف دخترم برو اون کلید های منو بیار .با کمال ارامش گف بابا جون مگه خودت دست نداری برو بردار دیگه

نوه داییم پنج سالشه رفته به باباش گفته خواهش میکنم ازت همینجوری خوشگل و جوون بمون تا من بزرگ بشم شوه ...

وااااایییی ننههههههه

دختر عمم ۲.۵سالشه شکمش درد میکنه میگه مامان مامان نکنه من حاملم ام؟؟شکمم خیلی درد میکنه .منم ۱۰ سالم ...

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
دختر عمم ۲.۵سالشه شکمش درد میکنه میگه مامان مامان نکنه من حاملم ام؟؟شکمم خیلی درد میکنه .منم ۱۰ سالم ...

باورم نمیشه

بچه ۲و نیم ساله و این حرف؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
سوتی که نه. یکی از شیرین زبونیای دخترخواهرم(4 سالشه) مامانم بهش گفت دختر منو اذیت کردی؟ برگشت گفت دخ ...

دمش گرم😅همین گودزیلاها آخرش ی کاری واسه این مملکت میکنن

2706