2733
2739
عنوان

بدویید حیاتیه

| مشاهده متن کامل بحث + 336 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مریضی چیزی هستی یه خودتو به دکتر نشون بده😶

وای چقدر با ادب و با شخصیت 😑😑😑😑

دیگه ریپلای نکن 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
2738
با ادب تو برو کلاس ادب بزار واسه این و اون

خانم محترم من حرف بدی نزدم نمیدونم چرا شما اینطوری برخورد کردین 

من قصدم راهنمایی بود به شما 

اینجا خیلی ها ترس از شناسایی شدن دارن چون اینجا رو مکان امنی برای درد و دل کردن میدونند 

خواستم بهتون کمک کرده باشم که اگر دوست دارید یه کاربری دیگه بزنید تا تا توسط دوست و اقوام و آشنا شناسایی نشید 

همین 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
خانم محترم من حرف بدی نزدم نمیدونم چرا شما اینطوری برخورد کردین  من قصدم راهنمایی بود به شما&n ...

عزیزم شما نمی خواد نگران باشی من خودم اینارو می‌دونم این اسم هم الکی هست اگر هم واقعی باشه دیگه خودم می‌دونم 

عزیزم شما نمی خواد نگران باشی من خودم اینارو می‌دونم این اسم هم الکی هست اگر هم واقعی باشه دیگه خودم ...

همین رو ابتدا می فرمودید متوسل شدن به توهین کار ساده ای هست 

اگر همیشه آرامش اعصاب داشته باشیم شخصیت خوبی تو ذهن دیگران می سازیم مجازی غیرمجازیش هم فرقی نداذه 

عزیز