2733
2734
عنوان

می‌خوام برای دوستای ترشیدم زن پیدا کنم😅😅😅😅😅😅

| مشاهده متن کامل بحث + 985 بازدید | 73 پست

منم یه دوست دارم، سر کوچمون مغازه قصابی داره، خلاصه هر چی گربه و موش جک و جونور هست ریخته تو کوچمون آسایش و از ما گرفته، خواهشا یه زن براش پیدا کنید مغازش و ببنده از کوچه ما بره،35 سالشه مجرد هست معروف به ممد سگ سبیل یا ممدا آقا قصاب، کسی هست زن قصاب بشه؟

مرد متأهل 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
تو یخورده رو دیکتت کار کن  خاصتم !!! رو درست بنویس و بعدشم یاد بگیر ترشیده اصلا لفظ درستی نیست ...

قربون دستت من از نظر املایی ضعیفم میشه بهم یاداوری کنی چه موقع هایی کلمه خواست رو به کار ببرم چه موقع خاست؟ برای درخواست هم بهم بگو کدوم حالتش درست هست درخواست همکاری یا درخاست

پیشاپیش سپاس

حتما جمله بندیت بد بوده ترشیده یعنی چی من اگه یکی همچین حرفی بهم بزنه حتی بلاکشم نمیکنم ارزش نداره.خیلی از دخترا هستن از صدتا مرد مرد ترن و برا زندگیشو برنامه های خیلی بزرگتری دارن هدفشون شوور کردن نیس.همه اینجوری نیستن ک فقط تا نوک یینیشونو ببینن

تویی ک امضامو میبینی میشه برای بهتر شدن شرایطم دعا کنی؟امیداوارم خدابهترینا رو بهت بده💟