2726

نامزدم چند تا دوست داره عین خودش ترشیدن😛

همشون بین 35تا45خوشتیپ پولدار با کلاس 

رفتم به دوستم گفتم ،خود دختره سی دو سالشه ، یه مردی معرفی کردم 41سالش بود ،همه چی تموم اینقدررررررر فحشم داد بعدم بلاک کرد 

گفت پیره گفت فلان در صورتی که عالیه😓

حالا دیگه میترسم به بقیه بگم 

خاصتم بانی خیر بشم ، له شدم

خدایا ،خودت من را از شر بندگان حسود و بخیل در امان نگهدار ، تو حافظ منی 💗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خواستم☺

مگه بیکاری دوسی اگه خوب شه میگن خودمون پیدا کردیم اگ بد بشه دیونت میکنن میگن بدبختمون کردی و فلان

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
اونا ترشیده نیستن وضعشون توپه دیگه.زن میخوان چکار

به هر حال به خانواده نیاز داره ادم 

خواستم☺ مگه بیکاری دوسی اگه خوب شه میگن خودمون پیدا کردیم اگ بد بشه دیونت میکنن میگن بدبختمون کردی ...

جو گیر شدم یهو 

2706