2733
2739
عنوان

بی بی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 69 پست
بی بی چکت مارکس چیه  ی مارک دیگه امتخان کن

مارکش روژانه

فقط مدیکور دارم غیر روژان

خدایا ممنونم ازت ....همه اونایی ک دوس دارن مادر بشن و چشم انتظار نذار... چشم انتظاری خیلی سخته خیلی....خدایا به همه آرزومندات بچه اهل و صالح و سالم بده ... دوست من ناامید نباش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عکس دومیت اره عزیزم میبینم نگران نباش برات صلوات فرستادم انشاالله حامله ای منم اقدامیم 

منم برای شما صلوات فرستادم انشالله شماهم امسال مامان بشی

ممنونم

خدایا ممنونم ازت ....همه اونایی ک دوس دارن مادر بشن و چشم انتظار نذار... چشم انتظاری خیلی سخته خیلی....خدایا به همه آرزومندات بچه اهل و صالح و سالم بده ... دوست من ناامید نباش
2731
انشالله عزیزم از ته دلم برات دعا کردم

ممنونمممممم😇

مال منم اولش دیر خط انداخ باورم نشد ینی گذاشتم منفی شد دیگ ننداختم سطل اشغال بعدش رفتم خوابیدم و همسرم رف گف دوتا خطه باورم نشد دوباره زدم ک دوتا افتاد

گاهی آدم دلش کمی تعطیلی می خواهدبنشیند کنجی گوشه ای ،جایی برود به گذشته های دور دور. های های دنبال خودش بگردد..💖

عزیرم حتمن دوباره بزن و خبرشو بهمون بده ایشالا ک بارداری😍🙏

گاهی آدم دلش کمی تعطیلی می خواهدبنشیند کنجی گوشه ای ،جایی برود به گذشته های دور دور. های های دنبال خودش بگردد..💖
2740