2733
2734
عنوان

پیشنهاد کار در خانه ایده پردازان نوین

| مشاهده متن کامل بحث + 412 بازدید | 27 پست
نه بیگاری میکشن رسما

اها اینم بگما وقتی ک خامم یخه مثلا از فریز در میارم و نیم ساعت تو دمای محیطه میذارم عالی میشه و فرم میگیره ولی این میگه حتما باید یک پنجم یخ باشه کلا ابه همزن اون میکشه فرم میگیره ولی مال من ن

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اها اینم بگما وقتی ک خامم یخه مثلا از فریز در میارم و نیم ساعت تو دمای محیطه میذارم عالی میشه و فرم ...

نه عزیز کلا اب بشه ولی خنک باشه 

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
ماریا جون کلاس کیک ساز میرم ولی استادمون خیلی کم و کسری تو توضیحاش داره هزار بار بهش گفتم خامم فرم ن ...

اره متاسفانه بعضی ها وجدان کاری ندارن. توضیح نمیدن

نه گلم بزار اب بشه کامل ولی خنک باشه فرم میگیره راحت

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
2731
اره متاسفانه بعضی ها وجدان کاری ندارن. توضیح نمیدن نه گلم بزار اب بشه کامل ولی خنک باشه فرم میگیره ...

ممکنه از همزنم باشه؟ 300ولت هست

دمای خونه هم مهمه؟ جلو کولر بزنم بهتر نی؟ 

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
ممکنه از همزنم باشه؟ 300ولت هست دمای خونه هم مهمه؟ جلو کولر بزنم بهتر نی؟ 

محیط سرد باشه گلم. نه به همزن خیلی مربوط نیست

محیط سرد باشه گلم. نه به همزن خیلی مربوط نیست

اها. راسی تو تاپیکاتون گفتین خمیر مایه. از کجا بگیرم از نونوایی؟ کجا داره؟ 

2740
لوازم قنادی گلم

ممنونم عزیزم راسی از کجا بفهمیم ک پخته شیرینی هامون

ببخشید ک مزاحم شدما

ممنونم عزیزم راسی از کجا بفهمیم ک پخته شیرینی هامون ببخشید ک مزاحم شدما

وقتی بهش دست بزنی راحت تکون بخوره 

وقتی بهش دست بزنی راحت تکون بخوره 

ممنونم🌹🌹

خب چطور میشع ب منم یاد بدید خیلی نیاز دارم😞

https://www.anjammidam.com/search?q=قران

https://basalam.com/

خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش،بصیرت در قلبش،وروزی در زندگیش،امین یا رب العالمین