2410
2553

کسی تا به حال واردش شده 

من خونه دارم و دوتا بچه کوچیک دارم دوست دارم کار تو خونه داشته باشم 

ولی براثبت نام یه مبلغی میگیرن نمیتونم اعتماد کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

اگر دنبال کار تو خونه ای نتورک کار کن

خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش،بصیرت در قلبش،وروزی در زندگیش،امین یا رب العالمین
2714
میدونی میگم اگه کار خوبی باشه که در بدر دنبال نفر نمی گردن تو همه کانالا وگروهها

اره منم کار اینترنتی دوست ندارم...کاش کار بسته بندی گیرم میومد

@zanezibaieroozوسایل آرایشی😍😍😍            🌹🌹مثل یک معجزه ای...علت ایمان منی ...همه هان و بله هستند...و شما جان منی ...
نتورک چجوریه میشه توضیح بدید مرسی

البته منظورم کار شرکتی نبود ..مثل سایت "انجام میدم" که حتی با قران خون هم میشه درامد کسب کرد...سایت "با سلام" یه بازار روز انلاین هست....

خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش،بصیرت در قلبش،وروزی در زندگیش،امین یا رب العالمین
نه بیگاری میکشن رسما

ماریا جون کلاس کیک ساز میرم ولی استادمون خیلی کم و کسری تو توضیحاش داره هزار بار بهش گفتم خامم فرم نمیگیره دلیلش رو نمیگه میگه 1 پنجم باید یخ باشه خب ی پنجم یخ باشه من همزنم 300 ولته نیم ساعت میکشه بازم فرم نمیگیره ب نظره شما چ کنم؟ توش کرم فیل یا پودر ژلاتین بریزم؟ خامم تر کاره کالس

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
2706