2733
2734
عنوان

راه حل تمام مشکلاتتون....

| مشاهده متن کامل بحث + 1778 بازدید | 148 پست

بعضی وقتا میبینم که خانوما چقدر خودشونو دست کم میگیرن غصه میخورم چون خودشون نمیدونن چه توانایی ها دارن زنا سرشار از لطافت و احساسن خیلی ظریفن اما گاهی ظرافتای زنانه شون یادشون میره بخاطر همسرشون یا بچه هاشون گاهی انقدر خودشونو فدا میکنن که یادشون میره که احساسشونو برای خودشونم خرج کنن و انقدر این فداکاری رو ادامه میدن تا تبدیل به وظیفه میشه

لطف و توجه خدا به زن ها بیشتره هر چند اوایل با هر خانومی حرف میزنم میگه زنا بدبختن که گیر شوهرا میوفتن و بعد که ارزششونو میفهمن با همون شوهر چنان خوب میشن و احساس خوشبختی میکنن ک نگو

شوهراشون هموننا زنا عوض میشن 

کاش کاش کاش میتونستم صدامو به گوش همه ی هم جنسام برسونم و بهشون بگم که قدر خودشونو بدونن

کاش میتونستم به همه خانوما کمک کنم  

انشالله که در اینده به این آرزوم برسم الهی آمین❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه ها شما خیلی به من لطف دارین ازتون ممنونم تو خصوصی هم خیلیا پیام دادن که از تجربت بگو ولی من دقیقا نمیدونم از تجربم تو چی؟؟؟اگر سوالی داشتین یکم جزئی تر بگین که بتونم جواب بدم مرسی❤❤❤

جوابش استمراره و عمله....

خب این راه یه راه تازه ایه تازه باهاش آشنا شدین ذهن ما هم جوریه که عادت میکنه شما چندددد سال جوره دیگه فور کردین خب معلومه که طول میکشه که فکرتون عوض بشه...

2740

اول اینکه پیشنهادم اینه که زیاده روی نکنین ینی وقتی اومدین تو این راه دورتون رو پر از دعا و چله و ... نکنین که بعدا زده شین آروم آروم

مثلا شما از دعای توسل خوشتون اومده بعدا تصمیم میگیرین هرروز بخونین بعدا یه دعای دیگه میخونین تصمیم میگیرین همش بخونین و ....

اشتباهه

یه دعای واحد رو در نظر بگیرین عوضش ذکر زیاد بگین...این خیلی بهتره زده هم نمیشین

دومیش عمله بچه ها مثلا شما اومدین تو این راه کسایی که اومدن میدونن که آدم عاشق دعا و قران میشه مدام میخونه ولی چیزی که مهمه اینه که باید توش عمل باشه مثلا شما قرآن خوندین تصمیم بگیرین یه امروز هیچی نتونه عصبیتون کنه به نیت امام کاظم و خوشحالیش...

یا تصمیم بگیرین یه امروز غیبت نکنین به نیت خوشحالی حضرت فاطمه هر چند که تو همشون خوشحالی خدا رو هم در نظر بگیرین

و اینجوری کم کم اخلاقتون رو خوب کنین دنیای درونتون رو خوب کنین

اگر هم به نیت کسی این کارو نکردین به نیت خوده خدا فقط بخاطر خودش از یه گناه بگذرین از یه اخلاق بد 

اگر هر ماه بتونین دو تا اخلاق بد رو ترک کنین ببینین تا آخر سال چه انسان خوبی از خودتون میسازین

اینجوری هم روحتون پاک میشه هم به ارامش میرسین و هم روز به روز به خدا نزدیک میشین چون فرمانش رو اطاعت میکنین

و اینم بدونین ادمی که دنیای درونش زیبا و امیدواره دنیای مادی و بیرونیشم زیباست 

کنار همچین ادمی آروم میشین

خودتون منبع آرامش باشین...

موفق باشین

سوالی داشتین در خدمتم

اینجوری هم روحتون پاک میشه هم به ارامش میرسین و هم روز به روز به خدا نزدیک میشین چون فرمانش رو اطاعت ...

سلام عزیزم نمیدونم هنوز تونی نی سایت هستید یانه ولی حرفاتون عجیب آرامش بخش‌بود برام امیدوارم بتونم این مسیردرپیش بگیرم

من کاربرminiyator6cهستم بااون کاربریم بیشترفعال بودم هیچوقت خارج ازچارچوب قوانین حرفی نزدم اومدم دیدم تعلیق شدم واقعا ناراحت شدم هیچ کس پاسخگو نیست 🙃🤍مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده🤍