2737
2734
عنوان

راه حل تمام مشکلاتتون....

1760 بازدید | 148 پست

سلاااااام به همه 

تو این تاپیک راه حل تماااام مشکلاتتون رو میگم فرقیم نمیکنه مالی باشه روابطت با همسرت یا هررر کس بدهی باشه هر چی باشه فرقی نمیکنه

من خودم انگاری تااازه متولد شدم انقدر واسه نوشتن این تاپیک ذوق دارم که فکر کنم تو نوشته هام معلومه😉😂😂

از یه طرف از اینکه این همه سال غفلت کردم و الکی الکی غصه خوردم حرص میخورم

از یه طرف هم خوشحالم چون ماهی رو هر وقت از آب بگیری تااازه س واقعا خیلی دلم میخواد تک تک کسایی که حال دلشون بد بوده رو مثل خودم خوب کنم 

و برام اصلا مهم نیست که چند نفر این تاپیکو میخونن یا کنجکاو میشن یا هر چی چون میدونم اونی که باید تو این مسیر باشه قطعا قطعا خداوند دعوتش میکنه

و هر کدومتون که این تاپیکو میخونه دعوت شده ی خداست نه که من آدم مهمی باشماااا ن اصلااا 

ولی شاید بخواد حرفاشو توسط من به بنده هاش برسونه❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام علیکم

من خوشبختم...خدایا شکرت😍🤩....توکل بدون تفکر💪.......تو فقط بخواه تا خدا بهت بده....شکرگذاری فراموش نشه....تا زمانیکه ناخودآگاهت را در خودآگاهی درک نکنی، این ناخوادآگاه توست که بر زندگیت حکمرانی میکند و تو آن را سرنوشت می‌خوانی.💪

الان باید چکارکنیم؟

فقط خداست که ....❤میشود با دهان بسته صدایش کرد ....❤میشود با پای شکسته هم سراغش رفت ....❤تنها خریداریست که اجناس شکسته را بهتر برمیدارد ....❤تنها کسی است که وقتی همه رفتند میماند ....❤وقتی همه پشت کردند آغوش میگشاید ....❤وقتی همه تنهایت گذاشتند محرمت میشود ....❤و تنها سلطانیست که ....❤دلش با بخشیدن آرام میگیرد ، نه با تنبیه دیگران ..!! همیشه و همه جا ...❤
2738
راه حل تمام مشکلات من: خواب!

😅

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

من چقد ذوق کردم بگوو من  هستم🤚😍😘

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
2706