2737
2734
عنوان

شوهرم زوم میکنه بهش گفتم لیاقتت همون ج...هاست

| مشاهده متن کامل بحث + 1753 بازدید | 71 پست
شوهرعتیقه تونگامیکنه دختراوزنای مردم جندن عجبا😕😕😕😕😕

کسی که جوری تیپ میزنه جلب توجه کنه بله جندس

بلند بلند بخند بدون اجازه ی هیشکی تو شهر بچرخ چون خانومی صداتو نبر هر حرف داری تو جمع بزنو لااقل خودت هوای خودتو داشته باش از کمد درار اون کفشتو که پاشنه داشت برو جلو آینه به خودت برس اون دختر سرحال قدیمو راش بنداز 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره جندن شوهرمنم مقصره دختره هم به منم نگاه مبکردن جواب نگاهو بانگاه نمیدن اون میتونه کاری کنه که ش ...

زول زده دختره ام نگاکرده شوهرت هرزس رودخترمردم ایرادنزار این نگا کرد بقیه چی پس مشکل ازشوهرته

2731

بچه ها اصلا قبول نکنه که نگاه میکنه من خیلی میخام جداشم اما میترسم بعد طلاق چجوری میتونم خودمو جمع و جور کنم ازدواج ما سنتیه به حسی‌میگه دوسم نداره نمیدونم

برای خوشبختی همه دعاکنیم
زول زده دختره ام نگاکرده شوهرت هرزس رودخترمردم ایرادنزار این نگا کرد بقیه چی پس مشکل ازشوهرته

خواهشا از تاپیک‌برو بیرون حال ندارم من نمیگم شوهرم پاکه

برای خوشبختی همه دعاکنیم
الهی چقد اذیت میشدی اون لحظات خدارو شکر که نجات پیدا کردی❤️

آره عزیز دلم خیلی

ولی خدارو شکر تموم شد رف 💙

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2738
چشم پاک یا ناپاک چه دلیلی داره زل بزنه به زن غریبه

زل زدن چشم چرونیه خب

نگاه کوتاه و‌گذرا نه

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
بچه ها اصلا قبول نکنه که نگاه میکنه من خیلی میخام جداشم اما میترسم بعد طلاق چجوری میتونم خودمو جمع و ...

بعضی خانمها اینقدر بد میان بیرون که خیلی جلب توجه میکنند .،اینها واقعا مشکل خود کم بینی دارن و دوست دارند همه چشمها بهشون باشه و از روی قصد و غرض این کارو میکنند .درسته مرد باید عفت داشته باشه و لی خدایی من که زنم  گاهی توجهم به این زنهای مریض جلب میشه اون که دیگه مرده

همیشه پسمانده گرگ را سگها می درند .
گم شو بابا اسکل خود درگیر

سلام گل دختر ببخشید اینجا میگم میشه خواهشا داستان حدیث رو کامل کنی میخوام بدونم آخرش چی میشه ناقص گذاشتی داستانرو عزیزم

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم