2737
2734
عنوان

نمیدونم عنوانو چی بزارم:/

| مشاهده متن کامل بحث + 142 بازدید | 24 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم قلا همینو میگفتم ولی چن وقته حسرت میخورم😅

حسرت نخور عزیزم 

من یه جمله معروف دارم که به همه میگم

با حسرت گذشته چیزی درست نمیشه 😎😎😎😎

کاربر قدیمی هستم 😎😎 از سال ۱۳۹۵ عضوم ،  به تاریخ این عضویت نگاه نکن 🙄🙄  ۱ بار خودم رفتم و کاربریم و تعلیق کردم ،۱ بارم ترکیدم 😐😂🤦‍♀️
2731

واقعا درسته شوهرمن شاگرد اول دانشگاه گوگل میزنی اسمش میاد فوق لیسانس حسابداری . بیکاره 

ولی دوستاش ک نمراتشون پایین بود همشون یچیزی شدن ماشین اپارتمان دارن .این کارم نداره 

منم فکرکردم ازدواج کنم باهاش میره کارمیکنه ماهی ۵.۶تومن میگیره چون نمراتش و تحصیلش بالاس😂

برای دخترم دعاکنید صلوات بفرستید واینمیسه ،راه نمیره، دخترم‌ باتمام وجودم دوستدارم ❤️
واقعا درسته شوهرمن شاگرد اول دانشگاه گوگل میزنی اسمش میاد فوق لیسانس حسابداری . بیکاره  ولی دو ...

از کجا 5 6 تومن میگیره گلم؟ اره شاگرد اولی رمز موفقیت یا باهوش تر بودن نیست. چون خلاقیت رو کم میکنه. شاگرد اولا وقت بیشتری واسه انجام دادن یه کار می ذارن. 

از کجا 5 6 تومن میگیره گلم؟ اره شاگرد اولی رمز موفقیت یا باهوش تر بودن نیست. چون خلاقیت رو کم میکنه. ...

شرکت هاـ الان تو یه شرکت کارگر ساده هست بهش ۲۲۰۰میدن ولی کارگرای ثابت ۴۵۰۰میگیرن . 

برای دخترم دعاکنید صلوات بفرستید واینمیسه ،راه نمیره، دخترم‌ باتمام وجودم دوستدارم ❤️
2738